Jedwabne. Największy grzech Lecha Kaczyńskiego. Ujawniamy „Raport Koli”

Próby deizacji Lecha Kaczyńskiego związane z jego śmiercią w katastrofie smoleńskiej nie są niestety w stanie przykryć tej nieprzyjemnej prawdy, że jego działalność polityczna składała się z wielu działań szkodliwych dla Polski. W tym kontekście przywołuje się zwykle jego decyzję o podpisaniu Traktatu Lizbońskiego, która de facto pozbawiła Polskę suwerenności. Jednak chyba największym grzechem Kaczyńskiego jest zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem co w efekcie doprowadziło do tego, że zbrodnia ta nadal nie jest wyjaśniona. Stanowi natomiast pożywkę dla ciągłego obwiniania Polaków o udział w holokauście oraz przenoszenia antypolonizmu części elit do pop-kultury, czego przykładem jest głośny ostatnio film „Pokłosie”.

Można powiedzieć, że decyzja Kaczyńskiego doprowadziła do tego, iż Polska przez kolejne 11 lat była grillowana Jedwabnem. Co więcej końca tego procesu nie widać, bo miejsce tragedii jedwabińskich Żydów zostało zabudowane pomnikiem i zapewne trudno będzie się władzom zdecydować na jego rozebranie by wrócić do rzetelnych badań w tej sprawie.

„Raport Koli” przemówił

Tak się składa, że na początku stycznia wyszedł na jaw poufny dotąd tzw. „Raport Koli”, będący oficjalnym opisem przebiegu ekshumacji w Jedwabnem w 2001 r. Szefował jej archeolog prof. Andrzej Kola – stąd nazwa dokumentu, który prowadził m. in. ekshumacje ciał polskich żołnierzy w Charkowie i Bykowni pod Kijowem i uchodzi za wybitnego specjalistę w tej dziedzinie. Sprawozdanie z tego raportu, jednak bez dłuższych cytatów pozwalających ocenić całość dokumentu, opublikował tygodnik „Wprost” zawierając w nim jednak szereg dezinformacji oraz wyciągając z niego zupełnie błędne wnioski. Tymczasem „Raport Koli” wskazuje, że po pierwsze ilość ofiar może być znacznie mniejsza od wszelkich dostępnych szacunków, po drugie, że sposób w jaki ofiary mordu zginęły nie jest do końca jasny co może rzucić światło na udział etnicznych Polaków w wydarzeniu. Jeśli bowiem okazałoby się, że ofiary zostały przed spaleniem rozstrzelane to wtedy wyszłoby na jaw, że cała „sprawa Jedwabnego” jest jedynie propagandowym wymysłem, bo w takim wypadku miejscowa ludność mogła w niej brać udział co najwyżej na wstępnym etapie wydarzeń. Potwierdzenie takiego stanu faktycznego przez wykopaliska doprowadziłoby także do upadku wielu polskich autorytetów naukowych a ośmieszyłoby całą gromadę polityków z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim na czele, którzy bez wyjaśnienia faktów do końca postanowili „przepraszać za Jedwabne”.

Z dokumentu wynika, że ekshumacja szczątków pozwoliłaby dokładnie określić ile osób zginęło i w jaki sposób – co ostatecznie zamknęłoby dyskusję wokół sprawy. Gdy jednak wierzchnia warstwa ziemi została zdjęta i okazało się, że fakty materialne nie pasują ani do wyników śledztwa (nie udało się odnaleźć np. masowych mogił w miejscach, które wskazywali świadkowie)… pojawiły się problemy z dalszym prowadzeniem prac, które szczegółowo opisuje w swoim raporcie prof. Kola. Problemy te doprowadziły do zaprzestania ekshumacji na etapie przedwstępnym. Decyzję taką podjął ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński motywując ją względami religijnymi. Prof. Andrzej Kola, który prowadził wraz z grupą naukowców ekshumację, w swoim raporcie nie krytykuje tej decyzji, wskazuje jednak, że uniemożliwiła ona ostateczne dojście do obiektywnej prawdy.

Decyzja Kaczyńskiego

Decyzja Lecha Kaczyńskiego, z czysto religijnej perspektywy była do pewnego stopnia usprawiedliwiona, gdy jednak przyjrzeć jej się bliżej, widać że była irracjonalna a w dodatku szkodliwa zarówno z punktu widzenia czysto naukowego, jak i polskiej racji stanu. Powstaje też pytanie dlaczego polski minister sprawiedliwości podjął decyzję w tak ważnej dla Polski sprawie pod wpływem nacisku przedstawicieli obcej przecież religii? Czemu w tak ważnej sprawie decydują względy, które z całą pewnością miały charakter pozaprawny? Czy te decyzje wynikały tylko ze znanego powszechnie filosemityzmu Kaczyńskiego, który przecież zainicjował także budowę drugiego już „Muzeum Żydów” w Warszawie, wprowadził zwyczaj świętowania Chanuki w Pałacu Prezydenckim czy też cieszył się z powrotu do Polski żydowskiej loży paramasońskiej B’nai B’rith?

Na te pytania już zapewne nie odpowiemy. Natomiast, ponieważ do naszej redakcji także dotarł „Raport Koli”, który zresztą dostaliśmy w pewnym sensie z rąk tragicznie zmarłego podczas katastrofy smoleńskiej prezesa IPN-u, śp. Janusza Kurtyki, wobec ujawnienia go przez inny tygodnik, postanowiliśmy upublicznić jego fragmenty, by dać świadectwo hucpie jaka w lecie 2001 roku rozegrała się na pozostałościach po zgliszczach jedwabińskiej stodoły oraz po to by ten ważny dokument każdy mógł ocenić osobiście nie polegając na bardziej lub mniej podejrzanych interpretacjach. Prezentowany przez nas tekst przez 11 lat był dokumentem ukrywanym, choć oficjalnie nie miał klauzuli tajności i, choć został sporządzony na zlecenie Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, nigdy dotąd nie został oficjalnie zaprezentowany, wskutek czego nie figuruje w bibliografiach prac traktujących o Jedwabnem. Teraz zapewne szybko do nich trafi – chociaż sam prof. Kola nie chce obecnie się na jego temat wypowiadać. Składa się z tekstu oraz obszernego zestawu zdjęć z ekshumacji, których jednak publikować nie będziemy.

(Obszerne fragmenty „Raportu” w najnowszym Najwyższym Czasie! – dostępny tutaj)

40 KOMENTARZE

 1. Jak można tak nikczemnie pomawiać Ś.P Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego! To oczywiste, że Ś.P. Lech Kaczyński szukał porozumienia ze wszystkimi ludźmi dobrej woli, w tym również z naszymi starszymi braćmi w wierze. Stawką była przecież niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, którą można było zagwarantować tylko w szerokim sojuszu państw międzymorza – tradycji sięgającej czasów jagiellońskich. W tym sojuszu ważną rolę odgrywały Gruzja i Izrael, oraz diaspora żydowska i Stany Zjednoczone – nasz najlepszy, wypróbowany sojusznik. Pan Prezydent Kaczyński dobrze rozumiał, że jedyną alternatywą dla Jego scenariusza geopolitycznego było wpychanie Polski w w żelazne kleszcze rosyjsko-niemieckiego kondomimium, do czego za wszelką cenę usiłowł nie dopuścić. Wywlekanie na światło dzienne starych spraw Jedwabnego czy prezesury NIK niczemu dobremu nie służy i ma na celu tylko i wyłącznie zdyskredytowanie dobrego imienia Ś.P. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Jego brata Jarosława, jedynego kandydata na męża stanu Polski.

   • Widocznie szeregowcy z PiSu nie mając potrzeby uczciwej pracy, za biurkiem rozładowują swoją energię prowadząc krucjatę w obronie swoich partyjnych oficerów.

   • Och Marcinie, zrozum że śmiech i płacz są nie na miejscu, gdy kalane jest dobre imię najwybitniejszego po marszałku Józefie Piłsudskim polskiego przywódcy XX i XXI w, jakim niewątpliwie był Ś.P. Pan Prezydent Lech Kaczyński. Jedyna godna postawa prawdziwego patrioty w takiej sytuacji, to głęboki smutek i ubolewanie, połączone z próbą naprostowania wypaczonych poglądów red. Sommera na ową niefortunną i niepotrzebną ekshumację w Jedwabnem.

    • Józef Piłsudski najwybitniejszy przywódca XX w.???

     W czasie bitwy warszawskiej wpadł w depresje, chciał nawet się zastrzelić.
     Świadczą o tym relacje Witosa i Skulskiego. Jak doszedł do siebie to jego 4 armia trafiła w próżnie. Piłsudski podjął walkę dopiero 17.08.1920 kiedy bolszewicy cofali się już na długości całego frontu przez Białoruś. Nawet nie był Naczelnym Wodzem bo złożył rezygnację, która sobie przeleżała w sejfie premiera Witosa. Przywłaszczenie sobie całej glorii Sikorskiego i Rozwadowskiego. Następnie wykończenie Rozwadowskiego i swojego oficera prowadzącego jeszcze z czasów zaborów i I WŚ – Włodzimierza Zagórskiego. Nieudolna polityka wewnętrzna, gospodarcza, fiskalna, a także wojskowa. Jedyne za co można pochwalić Piłsudskiego to polityka zagraniczna. Realizowanie idei międzymorza, choć sąsiedzi nie chcieli. Idei prometeizmu. Kierowanie się polskim interesem państwowym, a nie podlizywanie się Francji i Anglii. Ale to za mało by nazwać go największym przywódcą XX w. Ś.p. Lecha Kaczyńskiego można rzeczywiście porównywać do Piłsudskiego. Tak samo nieudolna polityka wewnętrzna, gospodarcza, fiskalna, wojskowa.

     Jedyne za co można pochwalić ś.p. Kaczyńskiego to polityka zagraniczna, ale żeby nie było za słodko. Jedyne co otrzymaliśmy za bycie psem na łańcuchu USA to poklepanie nas po ramieniu i ciepłe słowa: „good job”. Można było realnie więcej, mozna było wiecej uzyskać od Izraela. Na Ukrainie można było eliminować banderowców, wywalczyć prawa dla polskich autochtonów, renowację polskich zabytków, ścisłą współpracę wojskową, kulturalną, gospodarczą na linii Polska-Ukraina. Tak samo na Litwie jak tamta władza jeszcze nam sprzyjała. Wszystko było realne. Niestety nic nie zrobiono tego.

     Polacy mieli w XX w. dwóch największych przywódców: Romana Dmowskiego i Karola Wojtyłę vel Jana Pawła II. Obaj choć nie zajmowali głównych stanowisk decyzyjnych w państwie polskim a jeden był nawet przywódcą obcego państwa to jednak oni wywarli największy wpływ na dzieje narodu i państwa polskiego.

     „Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.” – Joseph Goebbels

     Piłsudski był, jest i zawsze pozostanie tylko „bandytą z Bezdan”

     • „Ś.p. Lecha Kaczyńskiego można rzeczywiście porównywać do Piłsudskiego.
      Tak samo nieudolna polityka wewnętrzna, gospodarcza, fiskalna, wojskowa.”

      Tu jednak muszę przeprosić. Bardziej odpowiada za to jego brat.

      Ale sprawy zagraniczne bezapelacyjnie prowadził ś.p. prezydent i wszystkie niedociągnięcia i rzeczy, które po prostu musiały być załatwione i realnie mogły a nie zostały będą na zawsze mu zapamiętane.

     • Piłsudski miał oddanych ludzi, którzy rządzili krajem, do tego w sumie jakby nie był kontrowersyjny to dołożył cegiełkę, jak Polskę budowali z niczego. A Lech wraz z Jarkiem demontowali to co nam po komunie zostało….

     • Masz jakieś źródła, które byłbyś w stanie polecić w tym temacie? Pozdrawiam.

    • „Jedyna godna postawa prawdziwego patrioty w takiej sytuacji, to głęboki
     smutek i ubolewanie, połączone z próbą naprostowania wypaczonych
     poglądów red. Sommera na ową niefortunną i niepotrzebną ekshumację w
     Jedwabnem.”

     Ubolewać do będziesz jak przyjdzie ci płacić składkę na 65 mld dol., które min. dzięki wstrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem można spokojnie od nas wyłudzić

     „Nasze kamienice, wasze szubienice”

     • Skoro Ś.P. Pan Prezydent Lech Kaczyński podjął decyzję o wstrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem, to musiała być to decyzja słuszna. Być może dokończenie ekshumacji zmieniłoby nasze postrzeganie historicznych wydarzeń, ale z pewnością spowodowałoby niepotrzebne zadrażnienia w kontaktach z Izraelem i z diasporą żydowską, czego Pan Prezydent (wówczas jeszcze Pan Minister) chciał uniknąć dla dobra Polski.

     • Tak. Masz rację.
      Dobro Polski jest bezapelacyjnie najważniejsze i nie podważalne.
      Do samego końca. PiS lub jej.

     • Polin jest bogaty kraj. Stać ją na wydanie 2 miliardy złotych na basen narodowy. Stać i na wydanie 200 miliardy złotych po obecnym kursie na dobre, długie i nieprzerwane stosunki z Haaretz.
      Tylko żeby Polin nie spłodziła z Haaretz kolejnego Paradis Judaeorum

  • Wasze wszystkie głupie wywody są kompletnie diabła
   warte, nie mające nic wspólnego kompletnie z prawdą. Wykonawcą Jedwabnego był
   pułkownik Herman Scharper, który także za Jedwabne na sądzie przeciw
   zbrodniarzom hitlerowskim w Norymberdze dostał tylko 6 lat więzienia zamienionego
   przez anulowanie go ze względu na stan chorobowy. „Jedwabne” po raz drugi jest
   używane przez ekipę tzw rządu polskiego- fake-żydowskiego Salonu wespół z
   Mossadem, aby zacząć gnębić naród polski – jedyny czysty na świecie w momencie,
   kiedy cały niemal majątek polski jest rozszabrowywany przez fake-Izraela,
   połączone grupy w Niemczech i Europie etc – jest to tylko pretekst – żadnych
   realiów, następna chucpa – False Flag operation. – Na co Lech Kaczyński
   zadowalając dwie strony poszedł, wydając wyrok później na siebie samego. Sąd w
   Norymberdze w większości był farsą manipulowaną z ukrycia przez grupę
   fake-żydowską Rothschilda, która była głównym winowajcą przygotowania i
   prowadzenia II Wojny Światowej przez Hitlera z jednej strony i Stalina z
   drugiej strony, zresztą obu jego agentów. (Tylko 2% zbrodniarzy hitlerowskich
   stanęło przez sądem w Norymberdze, aby upozorować autentyzm).

   Planem Rothschilda było kompletne wymazanie
   ludności polskiej w Europie, szczególnie jego elit i inteligencji. Wszelki tzw
   holocaust jako element w tej procedurze był chucpą – False flag operation. Dla
   zatarcia pamięci działalności agentów Rothschilda w Rosji, gdzie ci wymordowali
   ponad 100 milionów ludzi głównie chrześcijan Rosjan, Polaków i Ukraińców. Waśnie
   z ramienia Rothschilda Hitler dostał rolę wymordowania niedużej części fake-Żydów
   jako ofiar niby antysemityzmu, de facto w liczbie około jak określił były
   prezydent Gorbaczow 74 tysięcy. W armii Hitlera Wehrmachcie i SS służyło 150
   tys fake-Żydów, którzy wraz Niemcami wykonywali tę robotę niby Holocaustu mordowania
   fake (fałszywych Żydów bez genów semickich – Khazarów i Aszkenazims udających Żydów
   od 7 wieku naszej ery – Synagoga Szatana jak określił ich Jezus Chrystus w
   Apokalipsie). Otóż ci fake-Żydzi poprzez stulecia swoich rabunków (szczególnie
   w Polsce i później na całym świecie), handlu niewolnikami, wszelkiej
   konspiracji wobec chrześcijaństwa dorobili się potwornego bogactwa, obecnie
   ponad 500 trylionów dolarów jak się ich określa, około 75% majątku świata.
   Naiwność tzw chrześcijańskiego świata w tym się unaoczniła. Teraz przyszło nam
   chodzić u tego Diabła na smyczy niemal na całym świecie.

   Niestety Bóg, Jezus Chrystus to dopuścił, aby Ci którzy są prawdziwymi
   chrześcijanami zajaśnieli prawdziwym światłem Naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

   Oczywiście ci tzw Żydzi są kompletnie skazani na zagładę: i zagłada przyjdzie
   na nich, że nie uciekną już, jak mówi Jezus Chrystus.

   Trzeba wam wiedzieć, że nie było żadnego prawdziwego Holocaustu była tylko
   podróbka Rothschilda-Hitlera, za którą płacili niewinni tylko Polacy swoją
   krwią w liczbie 12 milionów, (jak to powiedział przypadkiem Lech Kaczyński na
   forum UE), ku uciesze tych fake-żydów morderców i potworów ostatnich dni przez
   ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa, który nadchodzi. Lech Kaczyński jak
   niemal wszyscy fake-Żydzi, jak to powiedział premier Izraela Olmert mają częściowo
   geny polskie, kto o tym nie wie ten nieświadomie kłamie. Co najważniejsze, on
   to powiedział, że nie ma w Europie żadnych prawdziwych Żydów i nie może być
   żadnego antysemityzmu, to wszystko jest tylko propaganda kryminalnej grupy
   Rothschilda i jego agentów, których co niemało jest na tym forum, świadomych
   tego i tych kompletnie nieświadomych – idiotów.

   Statystyki światowe przez II Wojną Światową i po mówią, że przez wojną było 15
   milionów tych fake-Żydów i po wojnie niemal to samo ponad 15 milionów. Nie było
   kompletnie żadnego Holocaustu, ale było to zręcznie upozorowane. International
   Amnesty mówi, że tylko 80 tys fake-Żydów mogło zginąć w II Wojnie światowej a
   nie 3 miliony albo 6 milionów.

   Trzeba wam wiedzieć, że w Oświęcimiu- Auschwitz nie mordowano żadnych fake-Żydów,
   a tylko samych Polaków i przeważnie elity etc. Żydzi byli tam tylko przysyłani
   jako tymczasowi Kapo do pastwienia się nad Polakami. Jest w tym wystarczająco
   dowodów. Tu także działał ojciec Maksymilian Kolbe wobec swoich Polaków, bo nie
   było tam fake-Żydów w zupełności, poza Kapo. Po wojnie fake-Żydzi
   Stalina-Bermana zamienili Auschwitz w obóz dla żołnierzy AK (ponad 40-60tys) i
   tu mordowano ich aż do 1948 a później do 1969 wysyłano ich na Syberię.

   Po wojnie fake-Żydzi wymordowali ponad 2 miliony Polaków a może więcej licząc
   egzekucje, które prowadzili na Ukrainie i na byłych terenach polskich na
   początku opłacane przez Niemców.

   Dlatego mieszaniec Lech Kaczyński – Kalkstein mógł powiedzieć, że Polsce ubyło
   ponad 12 milionów, na forum UE i zaraz dostał wyrok śmierci, i wykonał to Mossad
   osobista ochrona Rothschilda i fake-Izraela, wraz z ich agentami w Polsce
   Tusk-Komor i w Rosji Putin etc. Oni robią takie operacje bezbłędnie. Bardzo kochane są wysiłki Macierowicza, ale obszar ich zawężony ze względu na skalę w jakiej to oszustwo i zbrodnia była dokonywana.

   Lech Kaczyński kochał Polskę i kochał fake-Żydów. Biblia mówi, że nie możesz
   kochać służyć Bogu i Mamonie(pieniądzom), bo jednego z nich znienawidzisz etc.

   Kaczyński rozjechał się na dwie części, pozostała w Polsce krwawa morda Tusk i
   Komora etc. Na jak długo? Oni powinni dostać szubienicę za konspirację przeciwko
   Polsce (CASA, Smoleńsk) jak mordowanie dziesiątek tzw „samobójców” w
   efekcie Tusk polecił przyznać polskie obywatelstwo szefowi Mossadu w Izraelu.
   Tak szef Mossadu zarobił na tzw „Polsce Tuska”. Wielu Polakom czytającym
   te treści jest wszystko jedno, tak są totalnie wymóżdżeni. Oni nie mają żadnych
   cech chrześcijanina, który kocha i szuka Prawdy, którym jest sam Jezus Chrystus.
   – Boją się, a jak mówi Biblia bojący nie odziedziczą Królestwa Niebieskiego.

    • Gdybyś miał wiarę w Tego, który jest prawdziwą Prawdą, Drogą i życiem wiecznym, Jezusa Chrystusa, miałbyś takie same informacje i byłbyś i ty prawdziwym Polakiem, a nie świadomym lub nieświadomym agentem najbardziej zbrodniczej międzynarodowej fake-żydowskiej utajonej mafii kryminalnej, która rządzi, rabuje i morduje, w Polsce na czele z Tuskiem i Komorem. Proponuję Ci zaprosić szczerze Jezusa Chrystusa do swojego serca i zaprzeć się siebie samego dla Niego i podążać za Nim. Kto siebie się zaprze dla Niego, ten siebie znajdzie. Kto chodzi za Nim nie będzie chodził w ciemności. Wiara bez uczynków jest martwa.

     A kto się nie zaprze dla Niego ten siebie zgubi wcześniej czy później. – To są słowa Jezusa Chrystusa. Badź uważny kto do ciebie mówi i nawet przez taką sytuację.

     • Hahaha!!!

      Padłem ze śmiechu, jak tylko przeczytałem ten komentarz.

      Jak zwykle kompletna polewka kilku (jednego?) trolli :) i diskusik nic nie pomoże.

     • Ty jesteś wymóżdzonym i nieświadomym agentem Mossadu, oczywiście jesteś
      tak głupi że sobie z tego nie zdajesz żadnej sprawy. Jedynie co
      potrafisz to pluć jak plujesz, za co ci płacą. Tusk – Komor robi to samo tylko na nieco wyższym szczeblu. – I ta Polska pod kontrolą Rothschilda-Mossadu się obraca, co raz niżej i niżej.

     • Olga, jesteś jedną z niewielu która reaguje właściwie na właściwie informacje. To się nazywa Miłość Prawdy. Bóg jest Miłością raduje się z Prawdy i nie nawidzi zła. Ta zdolność cię wybiera z tego świata w którym na razie ciągle rządzi Zło – Szatan i ci którzy do niego należą. Sprawdź to w Biblii, w Nowym Testamencie.

  • Szukał porozumienia, szczególnie z Rosjanami i innymi rodakami;] A tak poza tym to kto wywlekł temat Jedwabne my Polacy czy Żydzi? Proszę podaj mi kiedykolwiek przykład, aby Izrael użył swojej armii, aby pomóc komukolwiek. Nawet nie ruszają z pomocą USA. A to kłamstwo powtarza się na okrągło o sojuszu z Izraelem, a teraz pozujesz na patriotę, który liczy na USA, które nas to sprzedało w 1944-1945 Sowietom. Dziękuję bardzo. Umiesz liczyć, licz na siebie. Prawdziwy patriota, tfu bronisz tego co machlował przy Jedwabne, podpisał traktat lizboński, wynegocjowany przez brata bliźniaka, który ponadto chciał bazę USA za frajer na naszej ziemi. Tak to było w PRL….

  • Kim jest Ozjasz Goldberg? Po nazwisku domyślam się, że to jeden z naszych starszych barci w wierze. Ś.P. Pan Prezydent Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem narodu wybranego, co wyrażał niejdenokrotnie w słowach i w ważnych gestach.

   http://www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g

   • W polityce nie ma przyjaźni, tylko interesy i racja stanu…. widać jaki był z niego mąż stanu…. co niby zrobił? Kumplował się z typem, który z Bandery zrobił bohatera Ukrainy? A my mamy za Jedwabne ciągle przepraszać?;]

 2. Czepiać się człowieka nieżyjącego, to duży nietakt. Ale czepiać się takiego wielkiego i niezależnego Przywódcy, to już hańba. Nikt nie jest bez żadnej skazy, ale ten Wielki Prezydent na tle tylu obecnych zdrajców, to gwiazda pierwszej wielkości.

  • Masz rację, mądry perlatorze. To haniebne i nikczemne wypominać naszemu Wielkiemu Prezydentowi jakąś ekshumację sprzed lat. Czasami warto przemilcześ prawdę historyczną, bo ważniejsze są dobre relacje z naszymi starszymi braćmi w wierze.

    • Dlaczego jest tutaj tyle nikczemności wśród wpisów sekciarzy – libertynów ?

     • Ja libertynem?

      To nie ja wypisuje tutaj zberezienstwa o ś.p.

     • Głos rozsądku i prawdy, a nie PiS-uarowej propagandy, jak się nie podoba to zmień piaskownicę.

  • Jest takim samym zdrajcą plus pierdołą, kto Jaruzelskiego przez przypadek odznaczył jak nie on?;] W sumie idąc twoim tokiem rozumowania to nie możemy mieć pretensji ani do Hitlera ani do Stalina, bo również nie żyją.

 3. Narzędziem ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ okazał się być KULT HOLOKAUSTU dla ograniczania ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Stąd nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU.
  Strategia ta jest realizowana w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,też odwołującego się do antypolskich,bandyckich korzeni.Na tle konfliktu finansowego organizowany jest w Polsce poligon militarny.Tłem jest trwająca WOJNA O PIENIĄDZ Takie są skutki udziału Józefa Piłsudskiego w uratowaniu BOLSZEWIZMU,co opisał Piotr Zychowicz w PAKT PIŁSUDSKI-LENIN.

 4. Jak już Pan zadaje pytania dlaczego Lech Kaczyński podjął decyzję i udziela odpowiedzi to trzeba wszystkie możliwości wymienić: 1. Lech Kaczyński filosemitą i chciał pomóc Żydom i dołożyć Polakom; 2. Lech Kaczyński odniósł korzyść osobistą; 3. Lech Kaczyński ze strachu przed oskarżeniem, że jest antysemitą; 4. Lech Kaczyński dostał ultimatum od przemysłu holoc. że go załatwią; 5 Lech Kaczyński dowiedział się o zaszantażowaniu Polski i stwierdził, że lepiej dla Polski przerwać ekshumację 6. etc ; jest Pan w konkurencyjnej partii [? ja Pana kojarzę z Korwinem, może się mylę] do PISu. Boi się Pan o tym napisać, czy tylko jest to mała podjazdowa walka.

 5. Lech Kaczyński zgodzil sie przerwać ekshumacje z powododow religijnych podnoszonych przez Zydow . Wielu ludzi nie wierzy w czyste intencje Kaczyńskiego, pytanie dlaczego? Dla mnie oczywiste jest, ze wasze tezy wyplywaja z waszej postawy do Zydow, zadziwiajace, ze po Holokauscie myslicie w podobny sposob do nazistow. Dla was Zyd jest tym czym byl dla nazisty. Nie powinniscie miec zadnych zludzen co do mordu wJedwabnym, czy innych miejscowosciach , bo jesli dzis po tym czego bylismy swiadkami wy dalej postrzegacie Zydow jako zlo, to jakze dziwic sie bądź niedowierzac w mordy wtedy kiedy antysmityzm byl czyms oczywistym i ci, ktorzy mordowali byli narodowcami. Oni swojej ojczyznie w ten sposob pomagali, nie wspomne o wzbogaceniu sie na sasiadach…mozna bylo mordowac wiec mordowali. Zadnych konsekw

  encji….

  • Powstaje więc pytanie po co zaczynali ekshumacje, skoro względy religijne na to nie pozwalały?

 6. Skoro macie Raport Koli to po co publikujecie fragmenty. Opublikujcie całość.

Comments are closed.