Co to jest Jugendamt?

Pikieta przeciwko polityce niemieckich Jugendamtów w 2016 roku. Foto: PAP/ Andrzej Grygiel
Pikieta przeciwko polityce niemieckich Jugendamtów w 2016 roku. Foto: PAP/ Andrzej Grygiel

Ostatnio głośna była sprawa niemieckiej rodziny, która uciekła z Niemiec do Polski – do Bytowa na Pomorzu – przed własnymi antydemokratycznymi instytucjami (Jugendamt). Rodziną zajęło się Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech.

– Sprawa niemieckich uciekinierów przed własnym niemieckim państwem i posthitlerowskim Jugendamtem do Polski wywołała burzę w mediach polskich i niemieckich oraz obnażyła wady służalczo, bezkrytycznie i ślepo przez obecną ekipę Tuska (koalicja PO i PSL oraz ich satelity: Ruch Palikota/Twój Ruch i SLD) przejmowanych wadliwych rozwiązań z Niemiec – komentuje dla nczas.com Wojciech Pomorski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech.

Czym jest Jugendamt? To posthitlerowski Urząd ds. Zarządzania Młodzieżą, który odbiera rodzinom coraz więcej dzieci.

– Jugendamt to organizacja Adolfa Hitlera, która ukradła 200 tys. polskich dzieci, które nigdy nie wróciły do Polski (tylko ok. 10% tych dzieci odnaleziono), a Jugendamt zniszczył w 1952 roku ich akta osobowe! – przypomina Pomorski. – I robią to samo nadal z nami Polakami. Mi i moim córkom zakazali mówić po polsku i nie dają się nam widzieć od 11 lat. Germanizują moje córki non stop. A nasze placówki dyplomatyczne w Niemczech? Nie będę nic pisał, bo musiałbym raczej użyć niecenzuralnych słów… – dodaje.

Zobacz też: Dramatyczna relacja polskiej rodziny. Niemieckie urzędasy odebrały im 10-cio miesięczną córeczkę. „Polscy politycy mogą nam pomóc, wystarczy, aby zechcieli”

11 KOMENTARZE

  1. http://wolnemedia.net/?s=Jugendamt
    Po prostu różnica cywilizacyjna tam (w Niemczech) wszystko ma służyć państwu. Po co im ludzie z tożsamością narodową? Pomyśleć jaka by była wydajność w dzisiejszych czasach obozów koncentracyjnych jakby Niemcy prowadzili wojnę?

  2. Niemcy się nie zmieniają. Kradli polskie dzieci o bardziej „aryjskich” rysach w okupację, to i teraz kradną.

  3. Moje dziecko też teraz chcą odebrać. Tylko i wyłącznie przez taki problem że pokłóciłem się z ojcem mojej dziewczyny. I teraz właśnie nie wiem co mam robić bo i dziecko mi zabierają i dziewczyne do jakiegoś ośrodka. Nie mam już sił

  4. A czy wogole ktoś zapytał się i zainteresował jak żyją niemieckie rodziny. Czy tak wyglądają jak polskie gdzie matka jest kurwanazywaną przez ojcaalkoholika. Nie dziwne później jakie społeczeństwo jest, że przystanki autobusowe zdewastowane mienia publiczne. Polacy przejrzyjcie na oczy jakim narodem jesteśmy

  5. tak jak ulrainstwo powinno być spalone jak karaluchy to Niemcy powinni być specjalnie monitorowanie przez swiwt

Comments are closed.