Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze pakiety książek! Spotkaj się z Michalkiewiczem

AKTUALIZACJA: Redakcja „Najwyższego Czasu!” serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie ze Stanisławem Michalkiewiczem, które odbędzie się 20 grudnia (piątek) w Księgarni Naszego Dziennika w Warszawie, przy al. Solidarności 83/89. Nasz publicysta będzie m.in. podpisywał swoje książki.

Wśród prezentów na Święta wciąż prym wiodą książki. Kupując publikacje wydawnictwa 3S Media (wydawca „Najwyższego Czasu!”) otrzymujecie Państwo najlepsze wolnościowe pozycje dostępne na polskim rynku a przy okazji wspieracie… wydawanie kolejnych książek oraz działalność klubów tygodnika. Zapraszamy do sklep-niezalezna.pl gdzie szczególnie opłacalne finansowa są nasze pakiety.

59 zł kosztuje zestaw dwóch najnowszych (w sprzedaży od ok. 2 tygodni) książek autorstwa Korwin-Mikkego i Michalkiewicza. „Antypolonizm” to wywiad rzeka z p. Stanisławem o nienawiści wobec Polaków. Czym jest antypolonizm? Komu można przypisać bycie polakożercą? Dlaczego nikt nie spróbował określić skąd się bierze nienawiść do narodu polskiego i kto najczęściej nią szermuje? To sprawy, o których traktuje książka. „Tak jak można stopniować natężenie antysemityzmu, tak samo można stopniować natężenie polakożerstwa. Na przykład jeden antysemita mógłby Żydów nawet mordować, podczas gdy drugi – stara się tylko unikać z nimi kontaktu. Podobnie jest z polakożercami” (S. Michalkiewicz). Fragment książki można znaleźć tutaj (kliknij). „Historia według Korwina” to autorski zbiór felietonów założyciela NCZ! dotyczących historii Polski (od I RP po czasy współczesne). Autor odnosi się do czasów I Rzeczpospolitej, naszych powstań narodowych, II RP. Oddzielnie omawia meandry narodowego socjalizmu. Książkę wieńczą teksty dotyczące PRL i okolic. Pakiet kosztuje 9 zł mniej niż cena okładkowa (w żadnym innym sklepie nie jest dostępny za mniejsze pieniądze). Można go nabyć tutaj (kliknij).

Najtańszy na rynku jest także zestaw 4 książek dotyczących mało znanych i kontrowersyjnych zagadnień historii Polski. W „Płonących granicach” Marek Skalski w przystępnej formie przedstawia historię formowania się granic naszego kraju. Odpowiada m.in. na pytania: Czy Węgrzy mogli zagarnąć Morskie Oko? Czy Czesi chcieli wojować o Kłodzko? Czy Kaliningrad mógł być Królewcem i zostać stolicą województwa pruskiego? W „Najnowszej spiskowej historii Polski” Marian Miszalski analizuje najważniejsze spiski, morderstwa polityczne i podstolne układy, które wykuwają naszą rzeczywistość. „Pożar i szpiedzy” (Grażyny Wosińskiej) to pierwsze na polskim rynku przedstawienie kulis tzw. „Sprawy Elbląskiej”. Mija ponad 60 lat od oskarżenia przez bezpiekę niewinnych ludzi o podpalenie hali turbinowej. Milczenie o tym wydarzeniu w PRL jest zrozumiałe, ale przez 20 lat wolnej Polski budzi sprzeciw. Pakiet wieńczy „Historia według Korwina”. Zestaw można kupić tutaj (kliknij).

W naszej księgarni (sklep-niezalezna.pl) mamy obecnie kilkaset pozycji. WSZYSTKIE zostały albo napisane albo przeczytane i zarekomendowane przez przynajmniej jednego autora NCZ! Dziękujemy za zainteresowanie sklepikiem.