REKLAMA

Ostatnia szansa na wykupienie prenumeraty NCz! z prezentem! Tylko do zamówień złożonych przed 01 stycznia 2014 r. dodajemy gratis książkę „Wariant rozbiorowy”.

Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia w niej m.in. na czym polega suwerenność oraz czym charakteryzuje się „myślenie rozbiorowe” nadwiślańskiej kasty politycznej. Ocenia obecną sytuację Polski w kontekście Unii Europejskiej i pokazuje dokąd zmierza Wspólnota (wyborna charakterystyka „przemian ideologicznych wewnątrz UE” w rozdziale XI). W książce, której podtytuł to „Dwanaście rozmów o tym jak Polska traci niepodległość”, Czytelnik znajdzie odpowiedz na pytanie dlaczego Donald Tusk zrezygnował z prezydentury, kto ponosi winę za katastrofę Smoleńską, o co chodziło w „wojnie o krzyż”, jakim prezydentem – z punktu widzenia wolnościowca – był Lech Kaczyński, czy położenie determinuje los państwa, jak politycznie można zagospodarować Europę Środkową, czym jest Judeopolonia-bis, dlaczego eurosceptyków udało się skanalizować, kto w Polsce jest członkiem stronnictwa rozbiorowego itp. itd.

REKLAMA

Prezent otrzymają Prenumeratorzy, którzy wykupią prenumertę tradycyjną (papierową) przed 1 stycznia 2014 roku. Oferta dotyczy tylko prenumeraty krajowej (POLSKA – LIST ZWYKŁY / POLSKA – LIST PRIORYTETOWY)! Książka jest wysyłana wraz z jednym z pierwszych numerów tygodnika.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Prenumeratę można zamówić w naszej księgarni: tutaj

REKLAMA