Partia Korwin-Mikkego wyprzedza PSL, Gowina i Ziobrę!

REKLAMA

Najnowszy sondaż TNS Polska przygotowany na zlecenie „Wiadomości” (TVP) potwierdza, że Kongres Nowej Prawicy jest w tej chwili najsilniejszą partią opozycyjną poza polskim parlamentem i drugą partią po PiS odwołującą się do prawicowych wartości. Ugrupowanie Korwin-Mikkego cieszy się sympatią 4 proc. wyborców i wyprzedza Polskę Razem Jarosława Gowina (3 proc.) oraz Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry (3 proc.)

Zaskoczeniem dla mediów głównego nurtu (m.in. gazety.pl, TVN 24) są fatalne notowania PSL. Silnie reprezentowani w parlamencie i regularnie pokazywani w mediach Ludowcy przegrywają z partią naszego publicysty!

REKLAMA

Sondaż przeprowadzony 6 i 7 lutego metodą wywiadu telefonicznego (CATI) pokazuje, że KNP łapie wiatr w żagle i ma realne szanse na upragniony sukces wyborczy.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Gdyby wybory do parlamentu odbyły się w lutym wygrałby PiS (29 %). Na kolejnych miejscach uplasowałoby się PO (26 proc.), SLD (10 proc.), Twój Ruch (8 proc.), KNP (4 proc.), Polska Razem (3 proc.), Solidarna Polska (3 proc.), PSL (3 proc.), inna partia (1 proc.). 13 proc. wyborców wciąż jest niezdecydowanych.

REKLAMA