KNP ma swojego posła!

REKLAMA

Przemysław Wipler podpisał deklarację członkowską Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego i tym samym KNP ma swojego posła.

Do milionów osób, które kiedykolwiek głosowały na Janusza Korwin-Mikkego i jego partię apeluję gorąco: wracajcie! Ja wróciłem – napisał poseł Przemysław Wipler na swoim koncie na Facebooku.

REKLAMA

Fragment odezwy posła Wiplera:

Janusz Korwin-Mikke od 25 lat jest liderem środowiska politycznego, które z żelazną konsekwencją zabiega o radykalną naprawę naszego państwa w duchu trzech wartości: wolności, własności i sprawiedliwości. Kongres Nowej Prawicy i wcześniejsze formacje Janusza Korwin-Mikkego w kolejnych wyborach po 1989 roku uzyskały łącznie poparcie 2 627 583 głosów. W prowadzoną przez niego działalność publiczną zaangażowały się tysiące Polaków, w przeważającej mierze młodych i bardzo młodych (…).

Dlaczego środowisko Janusza Korwin-Mikkego, pomimo wielkiego potencjału intelektualnego i poparcia wśród młodych Polaków, nigdy nie rządziło Polską i nie realizowało naszego programu? Przede wszystkim dlatego, że wygrywała obawa, że Polacy nie są gotowi na nasz program głębokiej przebudowy kraju. Wygrywała filozofia „nie marnowania głosu” i doktryna „mniejszego zła” (…).

Najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego to pierwsza od ponad 20 lat szansa na to, że Janusz Korwin-Mikke i Nowa Prawica osiągną sukces wyborczy pod własnym sztandarem, z programem głębokiej zmiany polskiej polityki oraz oddania Polakom ich pieniędzy i wolności. To zwycięstwo da szansę Polakom na to, by kolejny polski rząd był tworzony przez ludzi szczerze wierzących, że Polacy zasługują na więcej wolności i więcej odpowiedzialności, na mniej podatków i mniej biurokracji. Ta zmiana wymaga większego zaangażowania w życie publiczne wielu z nas i namówienia jak największej liczby Polaków, by głosowali zgodnie ze swym sercem i rozumem, by bez kompromisu wsparli głęboką zmianę polskiej polityki i dobry program dla Polski, czyli Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego.

Przez prawie rok byłem posłem niezależnym i bezpartyjnym. Jestem jedynym posłem, który w obecnym sejmie nigdy nie głosował za podniesieniem podatków lub wprowadzeniem nowych. W tym przełomowym dla polskiej polityki momencie wracam do środowiska politycznego, w którym wyrosłem, i przystępuję do formacji dającej pewność, że nigdy nie zagłosuje za wyższymi podatkami. Wstąpienie do Nowej Prawicy to dla mnie powrót do domu po długiej podróży. Ostatnio spotykam wielu przyjaciół i znajomych, którzy mówią, że zawsze marzyli o tym, by zagłosować na partię Janusza Korwin-Mikkego i nie zmarnować głosu. Wszystko wskazuje na to, że to marzenie spełnią już za tydzień. Bardzo się cieszę, że tak wielu wyborców i sympatyków zamierza wrócić do głosowania na partię, która od dawna jest najbliższa ich poglądom.

REKLAMA