Korwin-Mikke: Nowa Prawica rozpoczęła marsz Polski do normalności

REKLAMA

– Jesteśmy czwartą siłą, Nowa Prawica pierwszy raz ruszyła pod swoimi sztandarami i rozpoczęła marsz Polski do normalności – powiedział lider Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów do PE, które dają KNP czwarte miejsce z 7,2-procentowym poparciem.

Dokładnie o 21.00 w niedzielę 25 maja goście zgromadzeni na wieczorze wyborczym KNP w warszawskim klubie Hybrydy wielką owacją podziękowali prezesowi Januszowi Korwin-Mikkemu za jego słowa.

REKLAMA

– Od trąb runęły mury Jerycha, w końcu runą i te unijne – mówił szef Nowej Prawicy. Oświadczył, że jego zdaniem Unia Europejska to „jeden wielki wymysł lewackich oszołomów” i że „jego drużyna będzie walczyć z jego zidiociałymi produktami ich chorych głów”.

Korwin-Mikke powiedział, że liczy, iż do PE wejdzie czterech członków Nowej Prawicy. Za to w przyszłych wyborach parlamentarnych – przekonywał – Nowa Prawica „przebije się” i uzyska dwucyfrowy wynik. – Wyłom w umysłach został już zrobiony – stwierdził. – To dlatego, że jeśli dziś popiera nas rzesza młodych ludzi, to z każdym miesiącem oni będą uzyskiwać prawa wyborcze. A elektorat partii w rodzaju komuchowych SLD będzie wymierać. Taka to prawidłowość – powiedział szef Nowej Prawicy.

REKLAMA