Izrael ogranicza wolność słowa w Polsce!

Izraelskie służby specjalne na lotnisku w Tel Awiwie poinformowały polskich dziennikarzy, którzy pracują dla TVP, że nie życzą sobie, by „przygotowywali propagandę” i mówili, że to Palestyńczycy mają rację w konflikcie – podaje TVP.info.

– Na lotnisku w Tel Awiwie zadawano nam absurdalne pytania. Na przykład, co dokładnie chcemy powiedzieć Polakom o sytuacji izraelsko-palestyńskiej – powiedział Jacek Tacik, który relacjonuje dla TVP wydarzenia z Izraela.

Tymczasem Mahmud Abbas, prezydent Palestyny, oskarżył Izrael o popełnianie ludobójstwa w Strefie Gazy podczas trwającej operacji wojskowej. Z kolei Abdallah Abdallah, izraelski poseł Fatahu, powiedział, że Izrael „prowadzi swoich ludzi do nowego nazizmu”.

Na Facebooku pojawiają się makabryczne zdjęcia zamordowanych w Strefie Gazy przez izraelskie wojsko cywilów, w tym dzieci, a mała palestyńska dziewczynka zaapelowała po angielsku, że nie jest terrorystką i tylko chce przeżyć. Polskie Radio poinformowało, że w Strefie Gazy zginęło już około 200 Palestyńczyków, z tego połowa to cywile.

28 KOMENTARZE

 1. słucham na co dzień radiowej reżimowej Trójki i tam wiadomości o tym konflikcie są bardzo stronnicze. Wyraźnie słychać, że też spełniają życzenia izraelskich służb.

  • 3-ka zawsze była pro-czosnkowa, choć oczywiście udawała „solidaruchów”. Weźmy Manna, Materne, Kaczmarskiego, Rezych-Modlińską itd., itp plus dzieci resortowe typu M.Olejnik itd. plus Niedźwiecki – toż to prawdziwa „śmietanka” esbecko-czosnkowego szamba…

 2. Ale jak pojawia się temat holokaustu to omal się nie zesrają w gajory jakie to ważne, a sami na oczach całego świata dokonują rzezi i więzienia na całym narodzie.

  • Pomijając to co Żydzi z siebie zrobili (już teraz wszyscy mają ich za to dosyć), to Arabowie migrują milionami gdzie się da i zalewają zachodni świat, u siebie natomiast bronią każdego metra ziemi. Po co ich bronicie?

  • Tak samo jak ty gdy pojawia sie temat „honoru Polski” to owijasz sie w te bailoczerwona i drzesz morde „Polaka Bija” „wici” „wici” „za szable moi Panowie” – – podczas gdy to calyczas o twoja glupote chodzi – zbior malych blaznow :)

  • Pan Cukiernik opisał sprawę własnymi słowami. Tak jak potrafi.
   Trudno mu to brać za złe. W końcu, jak wszyscy autorzy NCzasu, nigdy się dziennikarskiego fachu ani kunsztu pisania nie uczył ;)

 3. Frankenstein spotkał Drakulę. Oni są wszyscy dobrzy, nie mieszanie się do tego konfliktu to powinien być zdrowy odruch. Polskie media robią taką samą robotę jak na Ukrainie, wtykając nos w nieswoje sprawy. Żydowskie państwo i tak jest skończone przez wysoki, stale rosnący odsetek Arabów w swojej populacji, taka Europa za 30 lat.

  • Popieram.
   Troche dziwne ze akurat w tej materii zalezy im na pokazaniu „calej prawdy”.
   Ale jak zwykle, gdyby media byly prywatne problemu by nie bylo…

 4. Co jest ludobójstwem definiuje Demokratyczny Świat z USA na czele.
  W Strefie Gazy nie ma ludobójstwa, nie ma go też na wschodniej Ukrainie.
  Płoną tam zbombardowane domy, lecz w nich giną tylko terroryści. Wszak niemowlę też może zostać terrorystą.

    • W sumie – to racja. Bandera w gruncie rzeczy – podobnie jak obecnie USrael -walczył wszelkimi możliwymi siłami o…. pokój. No bo gdyby już powyrzynał wszystkich oponentów to niewątpliwie byłby pokój i spokój…Proponuje też zgłosić do tej (sfajdanej ostatnio niestety „nagrody”) Hitlera i Stalina – byli przecież tak blisko osiągnięcia światowego pokoju…

 5. Część reżimowych mediów podlega Usraelowi , a część np Putinowi . W momencie sporu rosyjsko-amerykańskiego część usraelska opisuje straszliwą traumę , którą przeżywają żydowscy żołnierze przy paleniu żywcem palestyńskich dzieci. W tym momencie media podległe Putinowi opisują bestialstwa dokonywane przez Żydów na Arabach akcentując cierpienie ofiar. Warto spostrzec , że gest Mikkego , jak najbardziej godny poparcia , spowodował ujawnienie rzeczywistej podległości prezydenta Komorowskiego i stojących nad nim WSI . Michała Boniego w związku z jego rolą w przyjęciu przez polskie władze ( prezydenta Komorowskiegi i rząd Tuska) umowy ACTA można jednoznacznie kojarzyć z agenturą usraelską . Umowa ACTA uczyniłaby z Polski formalnie kolonię usraelską . Za Bonim murem stanęłą żydokomuna obecnie zainstalowana w kancelarii prezydenta . Tym samym okazuje się , że kojarzenie Komorowskiego z Rosją może być błędne . Zbudowanie przez Komorowskiego cmentarza bolszewikom mylnie zostało zinterpretowane jako wiernopoddańczy gest wobec Moskwy . Jeżeli się dobrze zastanowimy , kim byli bandyci pokonani przez Polaków na przedpolach Warszawy w 1920 roku , wszystko się zgadza . Przewrót bolszewicki był jak najbardziej dziełem czegoś , co dzisiaj jest okreslane jako Usrael. Warto również pamiętać , że dzieci Komorowskiego i Sikorskiego , ostanio tak ochoczo bronionego przez endokomunę, są faktycznie pełnoprawnymi obywatelami Izraela .Również żona Sikorskiego przez wielu traktowana z zupełnie niezasłożoną rewerencją aktywnie udziela się anypolsko i rasistowsko w różnych lewackich gadzinówkach . Jak już się jest w tym Empiku to należy zajrzeć do tych różnych żydokomunistycznych szmat , żeby mież świadomość z kim się ma do czynienia.

  • Moje powyższe konkluzje czynią głównymi podejrzanymi za zamach w Smoleńsku służby usraelskie . To pieknie tłumaczyłoby zgadkowe postępowanie w tej sprawie rządu amerykańskiego . W tym świetle staje się zrozumiałe nagrodzenie przez ambasadora USA za działaność związaną z KOR-em działaczy żydokomunistycznych , oficjalnie deklarujących wrogość wobec USA , i pominięcie reszty , która określa się jako patriotyczna i w USA widzi bezwarunkowo jedynego sojusznika .

  • USA unikają w sprawie Smoleńska sugerowania , że to był zamach .Putin wprost przeciwnie . Każdym swoim posunięciem stara się własnie wersję zamachu uczynić najbardziej prawdopodbną . Niektórzy tłumaczą zachowanie Putina wrodzoną dzikością Rosjan , ale jeszcze lepiej sposób zachowania sie Amerykanów i Rosjan po Smoleńsku wyjaśniałoby amerykańskie autorstwo zamachu.

  • Co do mediów w Polsce to najwięcej jest tu kapitału i własności niemieckiej. W tym portale internetowe, radia, prasa regionalna, biznesowa, specjalistyczna i kobieca. Multum tego.

   Jeden z przykładów
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Ringier_Axel_Springer_Polska
   Inne przykłady – Bauer Media Polska (w tym Wydawnictwo Bauer), Gruner+Jahr Polska, Polskapresse itd.
   Niektórzy uwielbiają gadać jak to „zagraża nam usrael czy putin” a o Niemcach nawet się nie zająkną. Kapitał niemiecki jest nie tylko w mediach ale i w bankach, handlu, fabrykach, Niemcy mają tu też wielkie wpływy polityczne. No i jesteśmy w Unii. Ich Unii.

   • Nie lekceważę niemieckiego zagrożenia , ale zastanawiam się jakim sposobem kanclerz Merkel mogła wydać polecenie naręcenia przez niemiecka telewizję państwową serialu o ojcach i matkach. Mogło do tego dojść tylko za zgodą państw anglosaskich . Podejrzewam nawet, że nie chodziło o zgodę , ale o zwykłe polecenie . Czy byłoby rozsądne robienie antypolskiej kampanii ze świadomością , że jeden dokument z milionów istniejących , wypływający z amerykańskiego , albo brytyjskiego archiwum , może obrócić cały jej propagandowy wydżwięk przeciwko samym Niemcom ? Wydaje mi się , że niemiecki serial powstał na zamówienie państw anglosaskich i dlatego został tam eskpresowo wyświetlony w rządowych mediach. Niemcy tak jak Rosjanie rozwalają nasze państwo zgodnie ze swoimi założeniami geostrategicznymi, ale dzis nie wiadomo , kto tak naprawdę skorzysta na tym . Niemcy były okupowane i do dzis istnieje tam baza obcego państwa . Amerykanie i Brytyjczycy musieli zostawić sobie jakieś hamulce bezpieczeństwa godząc się na odbudowę powojenną Niemiec . Niemcy i Rosjanie sa tylko małymi bandytami w porównaniu z Anglosasami

 6. Spójrzmy na ekonomikę tej wojny. Palestyńczycy wystrzeliwują domowej roboty prymitywne i niecelne rakiety a odpowiedź Izraela kosztuje dziesiątki, jak nie setki milionów. Demografia jest również na niekorzyść Izraela. Palestyńczycy stanowią bombę demograficzną a Izrael wykrwawia się. Co dziennie 1 pełen jumboyet ucieka z Izraela + izraelski model rodziny 2+1 – to daje nam wynik tej wojny…

  • No i byłoby wszystko gucio, gdyby nie to, ze te samoloty z żydami lądują w Polsce…

  • E tam. Ty sobie popatrz na mapę jak rozrastają się żydowskie osiedla w Palestynie. Teraz trwa akcja przejmowania (zasiedlania) Jerozolimy. A koszt wojny i okupacji to dla Izraela wydatek do udźwignięcia, przecież i tak dostają kilka miliardów rocznie z USA plus sprzęt wojskowy. Jak zabraknie to napiszą podanie o więcej.

 7. To w Polsce w dalszym ciagu sa takie przyglupy na porzadku dziennym… I to maja byc Ci obroncy honoru „ojczyzny” adkobiercy Sobieskiego z pod Wiednia :) Ja pamietam ta szmate Najwyszy Czas kiedy byla tylko internetowym wzdeciem niejakiego Pawlaka – widze ze nic sie od tego czasu nie zmienilo – odleglosc od brwi do wlosow na jeden palec :)

  • Drogi czosnku, przeprosiny za polski, krwiożerczy i wyssany z mlekiem matki antysemityzm przyjmujesz w gotówce, czy przelewem? Przedsiębiorstwo Holocaust- się kręci!

 8. Palestyna już dawno powinna być niepodległym państwem. Są nawet rezolucje ONZ z dokładnym określeniem przebiegu granic. Ile jeszcze Izrael będzie gnębił i wyniszczał ten biedny naród?

Comments are closed.