Rozpada się partia Palikota!

REKLAMA

Poseł Artur Dębski, wiceprzewodniczący Twojego Ruchu i jeden z najbliższych współpracowników Janusza Palikota, odszedł z partii, a wraz z nim odeszło 11 innych posłów.

To oznacza, że klub sejmowy Twojego Ruchu liczy obecnie 15 posłów – to minimum, wymagane do utrzymania statusu klubu parlamentarnego.

REKLAMA

Wcześniej do Partii Zielonych odeszła Anna Grodzka, która żąda legalizacji adopcji dzieci przez osoby w związkach jednopłciowych, czego nie popiera sam Palikot. Z kolei dwóch byłych posłów Twojego Ruchu Marek Domaracki i Jan Cedzyński zostało przyjętych do klubu parlamentarnego SLD.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

„Partia Palikota wyczerpała już dawno swoją formułę i tonie dziś jak Titanic. Twarz byłego polityka Platformy nie wystarcza już do manipulowania w świadomości i preferencjach polskiej młodzieży, która chce autorytetów … a nie >jonta<” – skomentował Adam Słomka, były poseł, przewodniczący KPN-Niezłomni.

W ostatnich sondażach antyklerykalny Twój Ruch uzyskuje poparcie na poziomie 1 procenta. Miejmy nadzieję, że to już koniec Palikota i jego ruchu.

REKLAMA