Wipler poparł Sasina

Prenumerata NCZ! z prezentem

Przemysław Wipler, poseł KNP i kandydat tej partii w wyborach na prezydenta Warszawy, poparł przed II turą wyborów Jacka Sasina, posła i kandydata PiS – informuje TV Republika.

– Zadeklarowałem po wyborach, że poprę w II turze kandydata, który zobowiąże się, że nie zwiększy warszawskich podatków, nie zwiększy biurokracji, nie podniesie opłat za wywózkę śmieci, za transport publiczny. Obiecałem, że poprę osobę, która spełni jak największą liczbę postulatów, które głosiłem w ramach mojego programu „gospodarna Warszawa” – powiedział podczas konferencji w Sejmie poseł Wipler, zachęcając do głosowania na Sasina. – Wyjdźcie z domu. Warszawa potrzebuje głębokich zmian. Musimy ją przewietrzyć. Warszawa jest pasieką dla PO. (…) Czas, by Warszawa była bardziej gospodarna. To będzie możliwe, gdy wybierzecie Jacka Sasina – dodał.

Poseł Sasin podziękował za wsparcie.

– Żeby Warszawa była gospodarna – to nasz wspólny postulat, nasz wspólny plan, jak powinna być rządzona przez najbliższe lata – powiedział Sasin.

„W niedzielę nie pójdę głosować. Nie lubię PiS, nie lubię ani nie cenię Sasina. Ani trochę nie ufam ani PiS-owi, ani Sasinowi. Nie wierzę, że mogliby zrobić cokolwiek pożytecznego. Nie uważam ich za godną rozważenia alternatywę dla Bufetu. Poza tym wszystko wskazuje na to, że Bufetowa i tak wygra znaczącą różnicą. Więc nie warto sobie brudzić rąk” – napisał z kolei na Facebooku Tomasz Dalecki z KNP.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Comments are closed.