Cejrowski masakruje kandydatkę SLD

„Aż mi bąble z nosa idą ze śmiechu kiedy to czytam: MAGDALENA OGÓREK – Kandydatka na prezydenta RP z SLD (…) Widziałem fotki tej pani. Buzia miłej panienki, doktorat z nauk filologicznych, dykcja, siksja, aparycja, a z drugiej strony barykady czeka na nią PUUUUUUTINN z ruskim butem wymierzonym w twarz” – napisał Wojciech Cejrowski na Facebooku.

Dalej podróżnik i bezkompromisowy publicysta pyta: „Czy ta pani jest poważną propozycją na poważne czasy? Czy nadaje się na zwierzchnika Armii i całej reszty Państwa Polskiego (w przypadku wojny władzę przejmuje prezydent..). Nie, nie nie. Oczywiście, że pod każdym względem NIE, bo to wcale nie ma być poważna propozycja”.

Cejrowski pisze, dlaczego kandydatka Ogórek mu się nie podoba: „To jest propozycja komunistyczna. SLD zbudowali aparatczycy komunistycznego reżimu, który sprawował kontrolę nad Polską w imieniu Związku Sowieckiego. Leszek Miller jeździł nawet po forsę do Moskwy żeby mieć za co zorganizować „nową” partię. SLD nie jest organizacją reprezentującą interesy Polski Niepodległej. Interesy owszem, ale nie Polski Niepodległej. Czy jest w interesie Putina, by w Polsce rządził ktoś taki jak pani Ogórek? Putinowi jest obojętne kto to będzie – ważne żeby nie rządził, tylko udawał. Komorowski jest dobry w tej roli, Kopacz jest doskonała, Ogórek też się nadaje. Ergo: Ogórek kandydatem Putina w wyborach na prezydenta RP”.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.