Wyślij babci kartkę!

Pod urzędem pocztowym w Wolsztynie (woj. wielkopolskie) odbyła się konferencja prasowa europosła Janusza Korwin-Mikkego, podczas której sympatycy Partii KORWiN zapoczątkowali wielką akcję wysyłania pocztówek, zachęcających do głosowania na Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich.

– Kilka lat temu młodzi byli namawiani, by „zabierać babci dowód”. My nie będziemy dzielić społeczeństwa na starszych i młodszych, tak jak to robiły przez lata PO i PiS – mówił Konrad Berkowicz, rzecznik kampanii prezydenckiej. – Janusz Korwin-Mikke i jego zaplecze mają ogromne poparcie wśród młodych, gdyż wielu z nich wie, że albo wygra wizja wolnorynkowej, silnej Polski, w której będą mogli się bogacić, albo będą musieli wyjeżdżać do tych państw, gdzie jest bliżej do tej wizji. Zauważa to coraz więcej rodziców, którzy na spotkaniach z JKM podkreślają, że głosują na niego, bo chcą by ich dziecko wróciło do kraju, albo zostało w Polsce – zaznaczył.

Konrad Berkowicz podkreślił: Chcemy pokazać seniorom, że głosując na Janusza Korwin-Mikkego, też mogą zrobić wiele dla swoich wnuków. Dziś zaczynamy ogólnopolską akcję wysyłki pocztówek do seniorów, gdzie młodzi ludzie apelują do swoich dziadków i starszych znajomych, z apelem, by głosowali na program, który zatrzyma ich w Polsce. Chcemy, by ta kartka zastąpiła listy, które jeśli nic się w Polsce nie zmieni, będą wysyłać z życzeniami świątecznymi z Anglii lub Irlandii.

Po konferencji Janusz Korwin-Mikke wysłał swoją pocztówkę, a wraz z nim tłum sympatyków Partii KORWiN.

Źródło: Biuro Prasowe Partii KORWiN

Comments are closed.