Amerykanie mają haki na Merkel

REKLAMA

Jan-Łukasz Schauffhauser Fot. T.Cukiernik — kopiaAniela Merkel współpracowała ze Stasi, a ponieważ Amerykanie przejęli archiwa Stasi, to Merkel jest pod kontrolą Amerykanów – powiedział w rozmowie z „Najwyższym Czasem!” Jan-Łukasz Schauffhauser, francuski europarlamentarzysta współpracujący z Frontem Narodowym.

– To nie tylko opinia – powiedział mi to znajomy, emerytowany agent francuskich służb specjalnych. Ona [Merkel – TC] sama nie podejmuje decyzji. A Amerykanie nie chcą, aby Europa była zbyt mocna, lecz multikulturalna, bez wartości chrześcijańskich, bez tożsamości, bez patriotyzmu – wtedy nie będzie silna – podkreślił Schauffhauser.

REKLAMA

Zdaniem Schauffhausera to jest przyczyna tego, że kanclerz Merkel otwiera Niemcy i Europę przed imigrantami. Uważa on także, że Fryderyka Mogherini, szefowa unijnej służby dyplomatycznej, Jan-Klaudiusz Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej i Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej są zdrajcami Europy, unijnych traktatów i Schengen, bo nie są niezależni.

Cały wywiad Tomasza Cukiernika z Janem-Łukaszem Schauffhauserem znajduje się w aktualnym numerze tygodnika „Najwyższy CZAS!”.

Na zdjęciu eurodeputowany Jan-Łukasz Schauffhauser, fot. T.Cukiernik

REKLAMA