Unia indoktrynuje ws. imigrantów za nasze pieniądze!

Na 21 kwietnia Komisja Europejska zorganizowała we Wrocławiu konferencję „Kryzys uchodźczy. Kryzys wartości?”, prawdopodobnie w ramach działań zmiękczających Polaków w sprawie przyjmowania imigrantów.

 

Wśród organizacji występujących na konferencji znajdują się takie organizacje, jak Koalicja Wrocław Wita Uchodźców, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, które ma zajęciami indoktrynować nauczycieli, Instytut Spraw Publicznych, który zaprasza bibliotekarzy, edukatorów i pracowników instytucji kultury na warsztaty „Otwarte drzwi” czy Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, które przeprowadzi warsztat antydyskryminacyjny „Stereotypy – Uprzedzenia – Dyskryminacja”.

W ramach konferencji Wrocław odwiedzi także Murzyn z Ghany, Gerald Asamoah, były niemiecki piłkarz i aktywista na rzecz uchodźców.

Wiele o wydarzeniu mówi też sam patronat medialny i partnerzy konferencji. A są to m.in.: „Gazeta Wyborcza”, Fundacja Przeciw Mowie Nienawiści, Polskie Forum Imigracyjne, stowarzyszenie żydowskie Cukunft czy fundacja Klamra, która „chce świata przyjaznego, kolorowego, świata dla wszystkich”.

Tylko dlaczego to wszystko za pieniądze m.in. polskich podatników, którzy co roku wpłacają 500 złotych w ramach składki na Unię Europejską?