Korespondencyjne cuda nad urną

flaga austriaWybory prezydenckie w Austrii wygrał kandydat partii Zielonych Alexander Van der Bellen, który miał ponad 400 tysięcy głosów poparcia mniej.

 

Okazało się, że rzekomo korespondencyjnie nadeszło ponad 700 tysięcy głosów. Czy w takim razie Austriacy w lokalach wyborczych głosowali 50:50 z lekką przewagą na Norberta Hofera z prawicowej Austriackiej Partii Wolności, by korespondencyjnie wszystkie głosy oddać na lewaka Van der Bellena? Tylko naiwniak by w to uwierzył.

Ostatecznie ogłoszono, że Alexander Van der Bellen otrzymał 50,35 procent głosów, a Norbert Hofer – 49,65 procent.

Jeszcze przed ogłoszeniem ostatecznych wyników wyborów sprawę skomentował europoseł Janusz Korwin-Mikke.

– Pan Norbert Hofer najprawdopodobniej zostanie prezydentem Austrii, co spowoduje ból żołądka wszystkich lewaków, chadeków i innych w Unii Europejskiej. Przypomnę, że gdy przedstawiciel FPOe tylko wszedł do rządu, to rozpoczął się roczny bojkot Austrii. Teraz, kiedy będą mieli prezydenta z tego ugrupowania, to nie wiem, co zrobią w UE. Jest to wiadomość radosna! Wiadomość nieradosna jest taka, że w Polsce nadal panuje socjalizm i nadal próbuje się rabować jednych kosztem drugich – powiedział Korwin-Mikke.

I tu tkwi pies pogrzebany. Czy fałszerstwa dokonały austriackie służby na zlecenie Brukseli?

5 KOMENTARZE

  1. Jestem zdania, że wybory w Austrii zostały zmanipulowane. Subtelnie ale jednak. Trudno uwierzyć, że Zieloni stali się nagle aż tak popularni. Nie zdobyli jeszcze w żadnym kraju znaczącej większości. No i oczywiście ta manipulacja nie mogła się odbyć bez udziału Brukseli, a zwłaszcza jej pieniędzy.

    • Tak istotnie było – manipulacja przy urnach przy udziale Brukseli. Jak i przy śmierci Jorga Haidera. Oby Hofer nie skończył jak Haider.

  2. To ilu Austriaków jest łącznie uprawnionych do głosowania? Skoro samych głosów pocztą przyszło 700,000?

  3. Idealna sytuacja dla JKM do złożenia formalnego wniosku do KE o zbadanie stanu demokracji w Austrii w kontekście możliwości sfałszowania wyborów. A tu co mamy ? Jakieś nieśmiałe komentarze i sugestie..Korwin no pomyśl logicznie – kto będzie głosował na Ciebie?

    • złoży wniosek i…. g…no to da. z tego, co kojarzę, to próbował taki wniosek składać (nie wiem, czy on, czy inny europoseł) w sprawie niemieckiego sylwestra.nawet go nie przyjęli.

Comments are closed.