Chwile grozy w Londynie! Samochód w płomieniach przejechał przez ruchliwe skrzyżowanie [VIDEO]

Chwile grozy w Londynie! Samochód w płomieniach przejechał przez ruchliwe skrzyżowanie
Chwile grozy w Londynie! Samochód w płomieniach przejechał przez ruchliwe skrzyżowanie

Chwile grozy w Londynie! Ludzie uciekali w panice, gdy Ford Ka, który stanął w płomieniach, przejechał przez ruchliwe skrzyżowanie. Kierowca samochodu na szczęście zdążył uciec wraz z pasażerem z płonącej pułapki. Dodatkowo w stresie nie zaciągnął on ręcznego hamulca i samochód dalej jechał ulicami miasta.

Jak widzimy na nagraniu Ford Ka na środku ulicy stanął w płomieniach. Jego kierowca wraz z pasażerem zdążyli uciec, jednak samochód w pewnym momencie ruszył z miejsca w kierunku ruchliwego skrzyżowania.

Czytaj też: Łzy lewaków jakie to jest piękne. W Norwegii pewne zwycięstwo obozu konserwatywnego w wyborach [VIDEO]

Nagranie z tego szokującego zdarzenia zostało zamieszczone na Facebooku przez Ebru Ozza, który napisał: „Zwyczajny dzień we wschodnim Londynie, Walthamstow. Dla waszej wiadomości, kierowca jest bezpieczny i nikomu nic się nie stało”.

Rzecznik straży pożarnej, która przybyła na miejsce, potwierdził, że nikt nie został ranny w wyniku incydentu, który miał miejsce w środę po godzinie 4.30 po południu.

„Zostaliśmy wezwani krótko po godzinie 4.30 w sprawie płonącego samochodu przy Hoe Street, Walthamstow, na skrzyżowaniu z Church Hill. Dwie osoby uciekły z auta, zanim przyjechaliśmy.”

Z kolei rzecznik London Ambulance Service powiedział: „Otrzymaliśmy wezwanie wczoraj o godzinie 4.31 po południu na Church Hill, R17 w sprawie płonącego samochodu. Na miejscu zajęliśmy się kobietą, która nawdychała się dymu, jednak nie została zabrana do szpitala”.

Jak dodają strażacy: „100% silnika samochodu i wszystkie jego podzespoły spłonęły w ogniu.”

https://youtu.be/l05zuYNHlm4

Przeczytaj też: Łzy lewaków jakie to jest piękne. W Norwegii pewne zwycięstwo obozu konserwatywnego w wyborach [VIDEO]

Źródło: Daily Mail/polishexpress/Wollność24