Mocne słowa Jakubiaka: „Feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro” [VIDEO]

Jakubiak feminizm lodówka
Marek Jakubiak - Kukiz'15/ / Dostawca: PAP
REKLAMA

Ruchy feministyczne zaczynają kontestować szacunek mężczyzny do kobiety. Ja im zawsze powtarzam, że feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro – powiedział Marek Jakubiak z Kukiz’15 w Polskim Radiu 24.

Prowadzący program „24 pytania” w Polskim Radiu 24, red. naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski pytał Marka Jakubiaka o opinię do decyzji Komisji Europejskiej.

REKLAMA

Czytaj też: Uzbrojony działacz LGBT nie reagował na polecenia policji i krzyczał, by go zastrzeliła, więc spełnili jego żądanie. Czy Atlanta zapłonie? [VIDEO]

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

KE wszczęła wobec Polski postępowanie o naruszenie unijnych przepisów, chodzi o dyskryminację kobiet (chodzi o obniżenie od 1 października wieku emerytalnego w Polsce – przyp red.). Piotr Duda mówi: nasze prawo, nasz wybór. Polacy szanują polskie kobiety – powiedział Jastrzębowski.

Zdaniem posła Kukiz’15 „UE sprowadza to wszystko do tego, że musimy rozmawiać na temat rzeczy oczywistych”.

Ruchy feministyczne zaczynają kontestować szacunek mężczyzny do kobiety. Ja im powtarzam, że feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro – powiedział Jakubiak, wskazują jako źródło problemu „liberalizm” rodem z Niemiec.

Ładne – skwitował słowa posła Jastrzębowski. – I bardzo delikatne – dodał Jakubiak.

Według posła KUKIZ 15 : „już socjalizm starał się budować Polkę traktorzystkę; my żyjemy w kulcie maryjności – oni tego nie rozumieją w ogóle„.

Przeczytaj też: Do Prawa i Sprawiedliwości dołączą nowi posłowie? Już wiemy kto to ma być

Źródło: Polskie Radio 24/ Twitter/ Wolność24

REKLAMA