Feministki udowodniły tezę Jakubiaka. „W prosty sposób pokazały, że do wniesienia lodówki potrzebne są 4 kobiety, podczas gdy wystarczyłoby dwóch mężczyzn”

Jakubiak Feministki
Marek Jakubiak vs feministki z wp.pl. / Źródło: Facebook
REKLAMA

Internauci dawno nie dostali tyle powodów do śmiechu. Pracownice działu „kobieta.wp.pl” postanowiły pokazać Markowi Jakubiakowi z Kukiz’15, że ten mylił się mówiąc „feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro”.

Jednak, jak to zwykle bywa, nie wszystko poszło zgodnie z ich planem. Internet kpi z feministek.

REKLAMA

W prosty sposób pokazały, że do wniesienia lodówki potrzebne są 4 kobiety, podczas gdy wystarczyłoby dwóch mężczyzn – możemy przeczytać w komentarzach.

Ruchy feministyczne zaczynają kontestować szacunek mężczyzny do kobiety. Feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro – powiedział poseł Kukiz’15, Marek Jakubiak.

Czytaj więcej: Mocne słowa Jakubiaka: „Feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro” [VIDEO]

Kobiety z redakcji wp.pl postanowiły dać panu posłowi nauczkę i wnieść lodówkę na czwarte piętro. Panie powołują się oczywiście na „wielkie autorytety z partii Razem”, które oczekują, że skoro pan poseł tak powiedział to będzie góry przenosił i lodówki wnosił.

Sz.P. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (Partia Razem), która otwarcie promowała zabijanie nienarodzonych dzieci na żądanie, uważa, że skoro Jakubiak tak napisał to będzie sam wnosił lodówkę na czwarte piętro. Wobec tego jego tezę ma obalić…wniesienie lodówki przez cztery kobiety. Logiki w pomysłach p. Dziemianowicz-Bąk już od dawna się nie doszukujemy.

Internauci są jednak bezlitośni. Pisownia komentarzy oryginalna:

Panie w prosty sposób udowodniły, że do wniesienia lodówki potrzeba czterech kobiet, podczas gdy wystarczyłoby dwóch mężczyzn, czym poniekąd w sposób niezamierzony potwierdziły słowa Jakubiaka – napisał „art r”.

WNOSZA LODOWKE JEDNA REKA??? Jakas wyjatkowa ta lodowka. Popatrzcie na Panie idace przodem, jedna reka ja wnosza haha. Bez jaj jakas ustawka z z ta lodowka – zauważa z kolei „obik”. I tu ma rację, cały artykuł sprowadza się głównie do zdjęć pań odpoczywających przy wnoszeniu lodówki.

Warto przeczytać: Wolnościowy instytut rozwścieczył feministki. Powód awantury niczym slogan matriarchatu z komedii „Seksmisja” – „Samiec twój wróg!”

REKLAMA