
Pani Agnieszka Kaczmarska, szefowa kancelarii sejmowej dostała pulę nagród za prace, o jakiej może marzyć nie tylko przeciętny obywatel, ale nawet dobrze zarabiające osoby w naszym kraju.
W sumie pula nagród dla szefowej kancelarii wyniosła prawie 37 tys. zł, dokładnie 36 772,90 zł. Pani Kaczmarska to była pracownica klubu parlamentarnego PiS.
Czytaj też: Kuchciński koncertowo marnuje pieniądze obywateli. Ogromny wzrost wynagrodzeń i premii pracowników Sejmu
„Pani minister Agnieszce Kaczmarskiej (…) przyznano nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej w łącznej kwocie brutto 36 772,90 zł. Nagrody zostały przyznane za znaczny wkład wniesiony w obsługę Sejmu i jego organów” – poinformowało sejmowe biuro prasowe.
Agnieszka, że Kaczmarska została szefową Kancelarii w październiku ubiegłego roku, zastępując na tym stanowisku wieloletniego szefa Lecha Czaplę (64 l.). Kaczmarska była jego zastępczynią, a wcześniej przez wiele lat była dyrektorem klubu parlamentarnego PiS.
Warto dodać, że jako szefowa kancelarii otrzymuje niemałe wynagrodzenie w wysokości 13-14 tys. zł brutto miesięcznie.
Źródło: Super Express



![Michalkiewicz ostro o Ukrainie i Zełeńskim: „Mają w d. polskie odznaczenia. Polska powinna dać do zrozumienia Ukraińcom, że… [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/michalkiewicz-100x70.jpg)




