
Amerykańska fantazja nie zna granic i tym razem zdaje się, że wyraźnie przekroczono te dobrego smaku. Jedną z propozycji kostiumu na Halloween był strój Anny Frank – nastolatki, która zmarła w obozie koncentracyjnym.
Nietypowa propozycja pojawiła się na stronie halloweencostumes.com, ofertę nazwano „historyczny strój Anne Frank dla dziewczynek”.
Anne Frank, zginęła w niemieckim obozie koncentracyjnym w czasie II wojny światowej. Pamiętniki, które prowadziła to jedne ze świadectw tamtego okresu.
Oferta została usunięta ze strony po tym, jak wywołała falę oburzenia w mediach społecznościowych – oferta sklepu była określana jako „obrzydliwa”. Wielu internautów tweetowało „Bez komentarza”.
Zobacz także: Ci ludzie mieli naprawdę krwiożercze instynkty. Ranking zbrodniarzy!



![Totalny odlot dziennikarza. Ostrzega przed pogromem Ukraińców w Polsce. „Jeśli tej spirali nienawiści się nie powstrzyma, to…” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/JP-100x70.jpg)

![Szokujące sceny w powiecie choszczeńskim. Imigrant z dwoma nożami groził śmiercią [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Kubanczyk-100x70.jpg)


