Szokujące nagranie. Jako ona to przeżyła? Piorun trafia w parasolkę trzymaną przez dziecko [VIDEO]

Przerażające zdarzenie zostało uchwycone okiem kamery. Dziecko, najprawdopodobniej filmowane przez rodzica, bawi się w deszczu. Beztroskę przerywa uderzenie pioruna, który trafia w trzymaną przez dziewczynkę parasolkę.

Ulewny deszcz stał się doskonałym pretekstem do zabawy przed domem. Początkowo dziewczynka chroni się parasolką przed strumieniem wody z rynny.

Znudzona przechodzi na trawnik, gdzie dosłownie po kilku sekundach zostaje rażona piorunem. Całość bardzo dokładnie uchwycono w materiale wideo.

Dziecko upada na mokrą trawę. Widać również, że przerażona osoba, która nagrywa film, prawdopodobnie rusza z pomocą poszkodowanej.

Zachowanie dziewczynki można określić jako wyjątkowo nieodpowiedzialne. Jeżeli ona sama lub jej rodzic słyszeli odgłosy burzy, pod żadnym pozorem nie powinna była opuszczać bezpiecznego domu.

Istnieje również możliwość, że piorun uderzył z większej odległości i tragedii nie dało się przewidzieć.

Jak podają źródła, dziewczynka przeżyła uderzenie pioruna. Zakrawa to na cud, ponieważ stała na mokrym podłożu, trzymając w dłoni parasolkę, która może łatwo przewodzić prąd. W tego typu przypadkach ładunek elektryczny, który przechodzi przez trzymany przedmiot może, oprócz porażenia, powodować rozległe oparzenia ciała.

Najbardziej niebezpieczne dla życia jest bezpośrednie trafienie piorunem. Porażenie może powodować migotanie komór serca, zahamowanie czynności układu oddechowego, paraliż oraz poparzenia. Według statystyk na uderzenie pioruna bardziej narażeni są mężczyźni. Jest to związane z pracą i poza zawodowa aktywnością panów. Przykładem może być łowienie ryb.

https://www.youtube.com/watch?v=MtQXUnwug2I

Źródło: dailymail.co.uk/YT

Zobacz też: HIT INTERNETU. „Łowcy pedofilów” dopadli zboczeńca, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [VIDEO]

Warto obejrzeć: Co to za szaleniec! Nagle zepchnął kobietę na tory stacji kolejowej. Nic nie mogła zrobić [VIDEO]

Przeczytaj też: Co tam się stało? W Szwajcarii doszło do sytuacji niczym z horroru. 17-latek w morderczym szale rzucał się na przechodniów z siekierą w ręku

Reklama / Advertisement

Comments are closed.