Takiego karnego jeszcze nie widzieliście! Bramkarz zdecydowanie za wcześnie cieszył się z jego obrony [WIDEO]

Do wyjątkowo zabawnej sytuacji doszło w czasie meczu między Bangkok Sports Club a Satri Angthong. Po 90 minutach spotkania wynik wynosił 2:2. Sędzia zdecydował się na rozstrzygnięcie spotkania za pomocą rzutów karnych.

Drużyny walczyły o możliwość zagrania w finale pucharu, który ma odbyć się przyszłym miesiącu. Ze względu na remisowy wynik doszło do rzutów karnych. Strzelcy obu drużyn spisywali się znakomicie, trafiając do bramki za każdym razem. W pewnym momencie wynik wynosił 19:19.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec świata! Kwaśniewski chwali PiS. Zobacz za co

Doszło wtedy do wyjątkowo śmiesznej sytuacji, która zadecydowała o wyniku spotkania. Strzał zdecydował się oddać bramkarz zespołu Bangkok Sports Club. Piłka poszybowała w stronę bramki, ale niestety uderzyła w poprzeczkę.

PRZECZYTAJ: Szykuje się rewolucja? Te słowa nowego kanclerza to cios w UE. „Nie potrzebujemy unii socjalnej. Ja w to nie wierzę”

Strzelec wyglądał na załamanego. Jego niepowodzenie mogło zdecydować o klęsce drużyny. Szczęśliwy bramkarz opuścił w podskokach radości pole karne. Z tego powodu nie zauważył piłki, która po odbiciu się od murawy, poleciała w stronę niebronionej już bramki. Padł gol.

Jak stwierdził komentator spotkania, bramkarz drużyny Satri Angthong wyglądał po całej sytuacji na wyjątkowo smutnego i niemal się rozpłakał.

Wynik meczu ustalił nietrafiony strzał pechowej drużyny, której bramkarz za szybko opuścił swoją pozycję. W ten sposób do finału przeszedł zespół Bangkok Sports Club.

https://www.youtube.com/watch?v=_CmtHIszLlc

Źródło: dailymail.com/YT

Zobacz też: HIT INTERNETU. „Łowcy pedofilów” dopadli zboczeńca, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [VIDEO]

Warto obejrzeć: Co to za szaleniec! Nagle zepchnął kobietę na tory stacji kolejowej. Nic nie mogła zrobić [VIDEO]

Przeczytaj też: Co tam się stało? W Szwajcarii doszło do sytuacji niczym z horroru. 17-latek w morderczym szale rzucał się na przechodniów z siekierą w ręku

Przeczytaj koniecznie: Tak ZUS zaniża emerytury. Setki tysięcy ludzi tracą pieniądze

Czytaj koniecznie: Koniec świata! Kwaśniewski chwali PiS. Zobacz za co

Reklama / Advertisement