Sensacyjne wyznanie. Wstrząsająca historia brata amerykańskiej gwiazdy. Spacey był molestowany przez ojca neonazistę?!

spacey skandal molestowanie neonazista
źródło: Screen "Daily Mail"

Brat Kevina Spacey’ego, Randall Fowler wyjawił szokujące fakty na temat ojca Thomasa Fowlera, który jak wynika z jego relacji był neonazistą i pedofilem. Randall wyznał „Daily Mail”, że w dzieciństwie był gwałcony.

Od poniedziałku Ameryka żyje skandalem związanym ze Spaceyem. Aktor Anthony Rapp opowiedział o tym jak w latach 80′ był molestowany seksualnie przez Spacey’ego na jednym z przyjęć w apartamencie na Manhattanie.

Gwiazdor odniósł się do zarzutów Rappa. Na swoim profilu przeprosił za rzekome molestowanie i przyznał się, że jest gejem.

W 2004 roku, straszy brat Spacey’ego Randall Fowler udzielił „Daily Mail” szokującego wywiadu. Opowiedział o dramacie jaki rozgrywał się w ich domu rodzinnym.

Zobacz: Prawie jak niewolnice. Życie kobiet w starożytnym Rzymie było po prostu straszne!

Thomas Fowler miał być sadystycznym neonazistą, który molestował seksualnie synów. W sowim domu kolekcjonował pamiątki związane z III Rzeszą, zapuścił nawet charakterystyczny wąs, żeby upodobnić się do Adolfa Hitlera.

Randall opowiadał ze szczegółami o okrucieństwach jakie wyrządził mu ojciec. Między innymi gwałcił go. Razem z Kevinem i ich starszą siostrą Julią nazywali go kreaturą.

Był bardzo inteligentny. Tak bardzo chciał uniknąć razów, że w środku niego nic nie pozostało. Wyzbył się wszelkich uczuć – mówił o bracie Randall.

Spacey nigdy nie zdradził mediom co działo się w jego dzieciństwie, ale w obliczu oskarżeń Rappa opowieść Randalla nabiera nowego znaczenia.

Zobacz: Kolejna służba zyska dodatkowe uprawnienia. Kierowcy już mogą zacząć się bać. Nie będą zadowoleni z tych zmian

Źródło: „Daily Mail”