Napad w stylu „Szybkich i wściekłych”. Chcieli obrabować jadącą ciężarówkę. Ale tym razem to była pułapka… [VIDEO]

REKLAMA

Okradanie jadących ciężarówek w filmowym stylu stało się plagą dla szwedzkiej firmy PostNord. Szefowie jej ochrony postanowili więc zastawić pułapkę na złodziei.

W krótkim czasie z ciężarówek firmy zniknął sprzęt komputerowy i smartfony o wartości ponad miliona złotych. Najdziwniejsze było to, że nie było zgłoszeń o napadach. W to, że ciężarówki mogą być okradane w czasie jazdy bez ich zatrzymywania nikt nie chciał wierzyć.

REKLAMA

Przekonany był jednak o tym Alexis Larsson, szef ochrony PostNord. Za jego namową w środku naczepy ciężarówki zamontowane zostały kamery. Ona sama wypełniona została pustymi pudłami. O zastawionej pułapce poinformowana została policja.

Larsson nie mylił się. Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie otwierają się drzwi kontenera i z maski jadącego za TIR-em auta wchodzi do niego dwóch mężczyzn. Wszystko to dzieje się przy prędkości 80 km na godzinę.

rabusie zaczynają penetrować leżące w naczepie kartony. Gdy orientują, że są puste, próbują wycofać się z powrotem do dającego za naczepą auta. Jest już jednak za późno…

Zobacz też: To trzeba zobaczyć! Kibic strącił drona za pomocą rolki papieru toaletowego [VIDEO]

Zobacz też: Amerykańskie drony śledziły UFO w Afganistanie? Spiskowe teorie po dziwnym nagraniu w sieci. „Atak wiązką energii” [VIDEO]

Zobacz też: Koszmar na drodze! Motocyklista wpada prosto na wózek widłowy. „Nie miał najmniejszych szans” [VIDEO]

Zobacz też: Tak się bawią w polskich korporacjach. Naga kobieta idzie przez szpaler kilkudziesięciu mężczyzn [VIDEO]

REKLAMA