Szokujące nagranie z Polski. Pociąg zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [VIDEO+18]

REKLAMA

Na portalu LiveLeak pojawiło się nagranie z tragicznego wypadku w Polsce. Do tragedii doszło w podwarszawskim Zagościńcu. Młoda kobieta została śmiertelnie potrącona przez przejeżdżający pociąg. Wstrząsające nagranie poniżej.

Do tego śmiertelnego wypadku doszło 28 lipca tego roku w godzinach popołudniowych w Zagościńcu. Film w sieci ukazał się jednak niedawno. Na tym filmie widzimy tragiczną scenę uderzenia rozpędzonego pociągu, który uderzył w biegnącą kobietę.

REKLAMA

Czytaj też: Tak się bawią w polskich korporacjach. Naga kobieta idzie przez szpaler kilkudziesięciu mężczyzn [VIDEO]

Cała scenę nagrały kamery monitoringu zamontowanej na stacji w Zagościńcu. Widzimy na nich zbliżający się z dużą prędkością pociąg.

Jak widzimy, następnie młoda kobieta wbiega na przejście kolejowe, bezmyślnie chciała  przebiec na drugą stronę. Niestety rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł ją z torów. Kobieta zginęła na miejscu.

Według relacji świadków, ofiara najprawdopodobniej myślała, że to pociąg Kolei Mazowieckich jadący w kierunku Warszawy. Taki pociąg zatrzymuje się normalnie na stacji, którą widać na nagraniu, tuż przed przejazdem kolejowym. Zapewne dziewczyna chciała do niego wsiąść.

Jak się okazało to był pociąg pośpieszny, który na stacji w Zagościńcu się nie zatrzymuje. To prawdopodobnie było powodem tej tragedii. Kobieta nie miała szans z rozpędzonym pociągiem. Zresztą zobaczcie to sami.

Poniżej to wstrząsające nagranie. UWAGA [VIDEO+18]

LiveLeak/ Wolnośc24

Przeczytaj też: Dlaczego w Polsce drożeje żywność? To wina Chińczyków i Amerykanów. A będzie jeszcze drożej

Zobacz też: Tak się bawią w polskich korporacjach. Naga kobieta idzie przez szpaler kilkudziesięciu mężczyzn [VIDEO]


Zobacz też: Napad w stylu „Szybkich i wściekłych”. Chcieli obrabować jadącą ciężarówkę. Ale tym razem to była pułapka… [VIDEO]

Zobacz też: Polsce grozi powódź? Ostrzeżenia dla sześciu województw. Zobacz, gdzie jest największe zagrożenie [MAPKA]

REKLAMA