Berlin w szoku. Imigrant z Syrii zgwałcił kucyka w Görlitzer Park

23-letni imigrant z Syrii został przyłapany przez personel minizoo w parku Görlitzer w stolicy Niemiec gdy wykorzystywał seksualnie tamtejszego kucyka, ulubione zwierzątko odwiedzających park dzieci.

Szokującą scenę zauważyła niania, która była na spacerze z małym chłopcem. Zrobiła zdjęcie mężczyzna i natychmiast poinformowała personel parku. Imigrant został zatrzymany przez nich i przekazany wezwanej policji.

Jak pisze gazeta Berliner Morgenpost, Syryjczykowi został postawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami oraz obrazy moralności publicznej. Grozi mu kara grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3, jeśli zwierzę doznało poważnych obrażeń.

Minizoo „Kinderbauernhof” w parku Görlitzer jest szczególnie popularne wśród młodych dzieci. Ma dwa kucyki, dwa osły, pół tuzina owiec i kóz oraz około dziesięciu kur, kaczek i królików. „Tutaj przez cały rok dzieją się dobre rzeczy” – powiedział gazecie Berliner Morgenpost pracownik parku. „Szkoda, że ​​jesteśmy kojarzeni z takim incydentem.”

Żródło: Berliner Morgenpost

Zobacz też: HIT INTERNETU. Spikerka telewizji Korei Północnej ogłasza, że „Trump błagał o wojnę nuklearną” [VIDEO]

Zobacz też: „Zlot faszystów, pogan i białych rasistów”. Tak korespondentka Associated Press opisuje Marsz Niepodległości

7 KOMENTARZE

  1. A co na to Koran? Kozy zdaje się dozwolone, ale kucyki? No i brak w tekscie istotnej, bardzo istotnej informacji. Czy to była pani kucykowa czy może pan kucyk? Autor powinien to uzupełnić w komentarzach.

  2. Niby nie lubię jak ktoś nadużywa obraźliwego słownictwa, ale tutaj dało to wynik prześmieszkowy.

  3. To wielokrotne zboczenie. Nie dość, że to biedne zwierzę, to w dodatku samiec. Już rozumiem, dlaczego Arab jest dla wielu symbolem postępu.Rzeczywiście wielu z nich przoduje w postępie.

  4. A skąd wiadomo, że zgwałcił, może jego, hm, uczucia były… odwzajemniane? No a przecież dodać tu trzeba koniecznie, że choć pedzie już mają swoje knajpki, i lesbijki swoje, a nawet sado-maso też mogą się gdzieś spotkać, to spokojny, zakochany zoofil — nie ma gdzie swej wybranki wieczorem zaprosić!

  5. Angela Makrela vel Krowa w Butach juz pewno zleciła stosowne zmiany w prawie dopuszczające „ubogacanie” kucyków przez islamskich zasiłkowców

Comments are closed.