Wiktor Orban zdradza szatański plan Brukseli. Celem całkowite zniszczenie państw narodowych, wyrugowanie chrześcijaństwa i utworzenie Stanów Zjednoczonych Europy

Jean Claude Juncker i Wiktor Orban EPA/OLIVIER HOSLET Dostawca: PAP/EPA.
Jean Claude Juncker i Wiktor Orban EPA/OLIVIER HOSLET Dostawca: PAP/EPA.

Premier Węgier twierdzi, iż celem prowadzonej przez euroentuzjastów polityki imigracyjnej jest całkowite zniszczenie państw narodowych, wyrugowanie chrześcijaństwa i powołanie nowego bytu – Stanów Zjednoczonych Europy.

Wiktor Orban przemawiał na konferencji Rady Węgierskiej Diaspory.Znaczącą część swego wystąpienia poświęcił kryzysowi imigracyjnemu w Europie i walce Węgier o zachowanie swej tożsamości.

Według premiera Węgier jest tylko jedno sensowne wytłumaczenie tego, co robią europejscy przywódcy ściągając na kontynent przybyszów z innych obszarów świata i obcych kulturowo. Tym celem jest zastąpienie „starej” chrześcijańskiej Europy narodów, nowym tworem – Stanami Zjednoczonymi Europy.

Musi być jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że miliony ludzi innych kultur jest transportowanych do Europy – powiedział Orban. Według niego jest nim plan całkowitego przeobrażenia kontynentu.

Europa (Unia – przyp. red) zdecydowała ustanowić nową post chrześcijańską i post narodową erę. Innymi słowy stajemy przed faktem, iż polityka oparta na tradycji chrześcijańskiej i zgodzie narodów będzie zastąpiona czymś innym. Z braku lepszego terminu nazwijmy to Stanami Zjednoczonymi Europy – mówił Orban.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. Brytyjskiego nauczyciela wyrzucą z pracy bo dziewczynkę, która myśli, że jest chłopcem, nazwał dziewczynką

Siły polityczne, które chcą stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy przewożą i będą przywozić miliony obcych kulturowo ludzi, mają jeden cel. W Stanach Zjednoczonych Europy mają zaniknąć narody i ich chrześcijańska tożsamość – mówił węgierski przywódca.

Według niego Unia Europejska jest w stanie chronić swe granice, ale nie chce tego robić. Przykładem, iż można się bronić są Węgry, które po zbudowaniu ogrodzeń i umocnień praktycznie całkowicie zlikwidowały nielegalną imigrację.

Orban wezwał do przeciwstawienia się polityce unijnej. Węgry nie przeobrażą się w kraj imigrancki, który nie jest zbudowany w oparciu o tradycje chrześcijańskie, tylko odrzuca je – zapowiedział premier Węgier.

Zobacz też: Nie rozbroicie nas! Czesi pozywają Brukselę w sprawie dyrektywy o dostępie do broni

3 KOMENTARZE

  1. Tu żadnego planu zdradzać nie trzeba… Wystarczy przeczytać Manifest z Ventotene Altiero Spinellego. Na tym dokumencie Unia opiera swoje wszystkie działania.

  2. Jak powiadają „w jedności siła”. Gdyby Stany nie były federacją, gdyby Niemcy nie były federacją, Rosja nie…, nie liczyłyby się. Europa pozostając rozdrobnioną nie ma szans w przyszłym świecie. Już dzisiaj przegrywamy z Azją. Rozdrobniona pozostanie nic nie znaczącym cyplem Euroazji.

Comments are closed.