Po tych słowach szkalującego Polskę Boniego Ziemkiewicz nie wytrzymał. Ostry wpis na Twitterze. „Dziś płacę Korwin-Mikkemu każde pieniądze”

Ziemkiewicz Boni Parlament Europejski
Rafał Ziemkiewicz i Michał Boni. / fot. PAP/ Twitter

Parlament Europejski po raz kolejny debatował na temat Polski. Jednym, z największych oskarżycieli naszego kraju był jak zawsze anty-polak Michał Bonni. Rafał Ziemkiewicz po wpisach wychwalających szkalowanie Polski nie wytrzymał i zamieścił na Twitterze wpis, w którym bardzo krytycznie odniósł się do postawy Michała Boniego podczas debaty o stanie praworządności w Polsce.

Publicysta powiedział wprost: Dziś płacę @JkmMikke każde pieniądze, żeby odsprzedał mi część udziałów w strzeleniu pana w pysk.

Dziś po raz kolejny w Strasburgu odbywała się debata nt. Polski. Posłowie Parlamentu Europejskiego dyskutowali na temat praworządności w naszym kraju, i przyjęli rezolucją w tej sprawie.

Czytaj też: Antoni Macierewicz straszy wojną w amerykańskich mediach. „Rosjanie są gotowi do wojny. Boją się mnie i chcą mnie zabić propagandą”

Na świecącej pustki sali parlamentu europejskie oczywiście musiał być obecny wiceszef Komisji Europejskiej, Frans Timmermans, znany polakożerca.

Podczas debaty ws. polskiej praworządności głos zabierał m.in. europoseł PO, Janusz Lewandowski.

Polska demokracja ma się dobrze tylko w zawłaszczonych, rządowych mediach – mówił.

Działania rządu Polski są sprzeczne z polską racją stanu i prowadzą do izolacji kraju – dodał polityk PO.

By potwierdzić swoje słowa powoływał się na list Piotra S., który w ramach protestu przeciwko polityce PiS, podpalił się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. I jak ma się do tego ciągłe powtarzanie przez polityków PO stwierdzenie, że PiS robi politykę na grobach ludzi?

Jednak to po słowach anty-polaka, europosła Michała Boniego, Rafał Ziemkiewicz po prostu nie wytrzymał i zamieścił emocjonalny wpis na Twitterze.

Michał Boni za pośrednictwem Twittera podziękował europejskim politykom szkalującym Polskę, którzy jak twierdzi „bronią praworządności i demokracji w Polsce”.

Były współpracownik SB stwierdził również, że interwencja w sprawie Polski przypomina mu, że „jest jeszcze nadzieja dla Polski w tej krytycznej sytuacji naruszania prawa”.

Oczywiście Boni jednoznacznie poparł nałożenie sankcji na Polskę.

Kiedyś był pan „legendarnym opozycjonistą” na naszym wydziale (tzn znaliśmy „legendę”, nie prawdę). Dziś płacę @JkmMikke każde pieniądze, żeby odsprzedał mi część udziałów w strzeleniu pana w pysk.- napisał Rafał Ziemkiewicz.

Tak na jego treść wypowiedzieli się internauci.

Przeczytaj też: PILNE! Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie Polski. To krok do wprowadzenia sankcji wobec naszego kraju

Źródło: Twitter/Wolność24

Comments are closed.