Demokrata chciał zniszczyć karierę republikańskiego kandydata do Senatu za domniemane molestowanie sprzed 40 lat. Karma wróciła szybko [FOTO]

Wraz z wybuchem w Hollywood seks skandalu Amerykę ogarnęła gorączka oskarżania o prawdziwe, czy wydumane winy. Ich nową ofiarą jest Demokrata „świętoszkowaty” senator Al Franken.

Ameryka żyje w atmosferze skandalu związanego z ujawnieniem seksualnych ekscesów gwiazd Hollywood i najpotężniejszych ludzi z branży filmowej. Afera zatacza coraz większe kręgi i zaczyna pogrążać też polityków. Prawdziwe, czy rzekome winy sprzed lat mogą zniszczyć wiele karier.

Ich ofiarą ma paść także Roy Moore, republikański polityk i prawnik, który ubiega się o mandat senatora z Alabamy w mających się odbyć za miesiąc w tym stanie wyborach uzupełniających.

Mimo, iż od 35 lat sprawuje w Alabamie liczne funkcje publiczne i nigdy o nic nie był oskarżany, nagle na tygodnie przed wyborami, pojawiło się kilka kobiet zarzucających mu molestowanie. Miało dojść do niego przed nieomal 40 laty, kiedy były jeszcze nastolatkami.

Twardych dowodów nie ma, więc Demokraci całkowicie polegają na odzyskanej przez panie pamięci i domagają się wycofania się republikańskiego kandydata z wyborów. Dzień w dzień organizowane są konferencje na których Demokraci z wielkim oburzeniem opowiadają o moralności, traumie, krzywdzie kobiet i upadku obyczajów wśród Republikanów.

Prym wiedzie Gloria Allred, związana z Clintonami i Demokratami prawniczka, zawodowa obrończyni i pocieszycielka kobiet. W spektaklach partneruje jej były aktor, a obecnie senator z Minnesoty Al Franken, który grzmi w Kongresie i mediach.

Okazuje się jednak, że sam może jednak paść ofiarą swego moralnego wzmożenia. Dziś opublikowano zdjęcie pokazujące jak obcapia Leeann Velez Tweeden, amerykańską modelkę i korespondentkę.

Do obmacywania doszło w czasie jednej z jej licznych podróży na Bliski Wschód, gdzie odwiedzała amerykańskich żołnierzy. Jednego razu towarzyszył jej właśnie senator Al Franken, który miał wykorzystać moment, w którym spała i wykonywać obsceniczne gesty i obmacywać ją (na zdjęciu).

Tweeden twierdzi, że nie miała pojęcia co się działo, a sprawę odkryła przypadkowo, przeglądając swe zdjęcia w aparacie. Teraz, po wybuchu nie wiadomo ilu już seks skandali, zdecydowała się to ujawnić.

Zdjęcie, jak zdjęcie, nie wynika z niego nic więcej ponad to, że Franken zachowywał się po świńsku. Nawet nie wiadomo czy ją dotknął. Jego natomiast dotknęła karma.

Zobacz też: Tam nikt się nie ostanie. Pogrom wśród brytyjskich polityków. Codziennie ktoś oskarżany o lubieżne postępki i próby gwałtu

Republikanie już zapowiadają zwołanie komitetu, który ma usunąć „przyzwoitka” Frankena z Senatu. Niewątpliwie jest to rewanż za próbę utrącenia republikańskiego kandydata Moora. Bezradne są też teraz media które sprzyjają Demokratom i starają się zniszczyć polityka z Alabamy. Nie mogą już pominąć historii obleśnego Demokraty Frankena.

Całość pogmatwanych historii dobrze ilustruje zmontowane i opublikowane zdjęcie, które prezentujemy poniżej. Od lewej strony widzimy demokratycznego senatora Frankena, który obmacuje śpiącą Tweeden.

Na prawo od niego, rozebrany do pasa to pedofil Anthony Weiner, który w tym miesiącu powędrował za kraty. Weiner jest byłym demokratycznym kongresmenem i mężem najbliższej współpracownicy Hillary Clinton – Humy Abedin. Demokrata został skazany na 1,5 roku więzienia za słanie swych obleśnych zdjęć dziewczynkom.

Nad korespondentką pochyla się były wiceprezydent z czasów Obamy, Joe Biden, który znany jest obrzydliwego obyczaju obściskiwania kobiet i dzieci przy wszystkich możliwych okazjach.

No i na pierwszym planie z kciukiem do góry – tak trzymać chłopaki – sam Bill Clinton najsłynniejszy seks maniak Ameryki.

Od Lewej: senator Al Franken, były demokratyczny kongresmen Anthony Weiner, były wiceprezydent Joe Biden, śpiąca Leeann Tweeden i Bill Clinton


Zobacz też: Za jedyne milion dolarów rocznie amerykańscy kongresmeni mogą sobie molestować. Fundują im to podatnicy

Czytaj też: Korwin-Mikke mocno do europarlamentarzystów: „Przeszkadzacie nam walczyć z tym obrzydliwym rządem! Odczepcie się!” [VIDEO]