Świat na krawędzi wojny! Władze Alaski ostrzegają mieszkańców. „Przygotujcie się na nuklearny atak” [MAPKA]

PILNE! Oto podział na koszyki przed MŚ! Jesteśmy wśród potęg!a>strong>

Alaska znajduje się już najprawdopodobniej w polu rażenia najnowocześniejszych pocisków dalekiego zasięgu Korei Północnej. Ze względu na małą ilość odpowiednich schronów, a przede wszystkim czas, jaki rakiety potrzebują na dotarcie do Alaski, mieszkańcy mają chronić się we własnych domach.

Czy to początek końca Obamacare? Republikanie w końcu dogadali się sami ze sobąa>strong>

Władze podejrzewają, że głównym celem nie staną się duże skupiska ludzkie, jak Anchorage (ok. 280 tys. mieszkańców). Na terenie stanu znajduje się wiele baz sił zbrojnych USA.

Na Alasce funkcjonują również specjalne stacje radarowe do wykrywania pocisków balistycznych oraz silosy z rakietami do ich przechwytywania.

Świat na krawędzi wojny. Korea Północna wydała ostateczne ostrzeżenie w kierunku Trumpa. „Zostanie skazany na śmierć”a>strong>

Zidek stwierdził, że to właśnie obiekty należące do armii będą stanowić pierwszy cel ataku. W ten sposób Korea Północna uniemożliwiłaby dalszą obronę, przed kolejnymi atakami.

Dodał również, że masowa ucieczka mieszkańców stanowi olbrzymie niebezpieczeństwo. Po pierwsze, szybko doszłoby do zablokowania dróg. Po drugie, uciekający mieszkańcy byliby narażeni na skutki eksplozji oraz opadu radioaktywnego.

Najlepszym sposobem jest według Zidka znalezienie bezpiecznego, osłoniętego miejsca i przeczekania ataku. Obywatel powinni w ten sposób doczekać pojawienia się służb ratowniczych.

Władze przygotowują również specjalną kampanię informacyjną dla obywateli. Podobne kroki podjęły również władze Hawajów.

Poniżej mapka z możliwymi kierunkami uderzeń rakiet balistycznych Korei Północnej:

Źródło: dailymail.co.uk

Czytaj też: Miarka się przebrała! Polacy szykują pozew przeciw Verhofstadtowi za skandaliczne słowa o uczestnikach Marszu Niepodległości [VIDEO]

Czytaj też: O procesie 90-letnich esesmanów zdecyduje sąd dla nieletnich. „Dokonywali morderstw w KL Stutthof”

Comments are closed.