Kim Dzong Un przygotowany do wojny. Sekretna broń Korei Północnej gotowa do walki. Najnowsze ZDJĘCIA SATELITARNE

Kim Dzong-Un wojna broń
Kim Dzong Un. / fot. Twitter

Militarna potęga Korei Północnej stale rośnie i nikt nie może powstrzymać zapędów Kim Dzong Una. Najnowsze zdjęcia satelitarne jasno wskazują – Koreańczycy z północny dysponują już w pełni sprawnymi łodziami podwodnymi.

Pomimo stałych rozmów na najwyższym politycznym szczeblu i próbach przemówienia „do rozsądku” reżim nie zamierza zaprzestać zbrojeń na szeroką skalę.

Kim Dzong Un i jego generałowie, jak się okazuje, nie próżnują w produkcji uzbrojenia, które może zostać użyte przeciwko Korei Północnej, Japonii oraz Stanom Zjednoczonym.

Zobacz także: Świat na krawędzi wojny. Korea Północna wydała ostateczne ostrzeżenie w kierunku Trumpa. „Zostanie skazany na śmierć”

Opublikowane zdjęcia satelitarne nie pozostawiają złudzeń. Eksperci są pewni, że armia Kim Dzong Una ma w swoim arsenale łódź podwodną oraz pływające stanowiska do wystrzelenia rakiet. Co więcej, broń jest gotowa aby w każdej chwili pojawić się na morzu.

Czy łódź podwodna zostanie użyta w najbliższym czasie i w jakim celu?

Tutaj znawcy tematu Korei Północnej nie są zgodni. Większość z nich sądzi jednak, że chwilowy przestój w kolejnych próbach atomowych może być potajemnym przygotowaniem do kolejnych testów, tym razem innego rodzaju broni.

lodzpodwodna_wolnosc24pl
źródło: screen youtube.com

Czytaj również: Misja ostatniej szansy kilka dni po wizycie Donalda Trumpa. Chiny nie chcą znaleźć się na „liście wroga” Kim Dzong Una. Specjalny wysłannik Xi Jinpinga uda się do Pjongjangu

źródło: express.co.uk / Wolność24.pl

Comments are closed.