Ten zwyrodnialec regularnie gwałcił swoją córkę. „Lepiej, żeby dziewczynka została rozdziewiczona przez swojego ojca, niż przez obcego”

George Donald. / fot. Twitter

Ten zwyrodnialec regularnie gwałcił swoją córkę. George Donald zaczął molestować i znęcać się nad Cordelią odkąd skończyła 4 latka. Swoje zwyrodniałe zachowanie tłumaczył w takich słowach: „Lepiej, żeby dziewczynka została rozdziewiczona przez swojego ojca, niż przez obcego”.

George Donald zaczął molestować swoją córkę Cordelię, gdy ta miała zalewie 2 latka. Od 4 do 10 roku życia mężczyzna już regularnie gwałcił czasem nawet 2 razy w tygodniu swoją córeczkę.

Czekaj też: Piosenkarka Dorota R., znana jako Doda, zatrzymana przez policję! Postawiono jej poważne zarzuty

Koszmar Cordelii skończył się dopiero w momencie, gdy jej rodzice zdecydowali się na separację po powrocie do rodzinnej Szkocji.

Do wykorzystywania seksualnego dochodziło na obszarze RPA, gdzie rodzina Donaldów przeniosła się w latach 80-tych. Cordelia miała trzech braci, ale nikt nie zdołał zapobiec jej koszmarowi.

Jak podaje Daily Record zwyrodniały ojciec skutecznie krył się z wykorzystywaniem seksualnym przed pozostałymi członkami rodziny. Dodać do tego trzeba, że Donald potrafił zręcznie manipulować swoją córką i mieszać jej w głowie.

Ten chory mężczyzna ciągle powtarzał, że lepiej, aby to „przerwał” ją jej własny ojciec, niż obcy mężczyzna.

– Nie był dla mnie ojcem – był potworem, który mieszkał w moim domu, czając się w narożnikach i biorąc to, co uważał, że jest prawnie jego. Żadne dziecko nie powinno być poddawane takim torturom – wyznała łamiącym się głosem Cordelia na łamach dziennika Daily Record.

Ten zwyrodnialec, co także jest szokujące przez lokalną społeczność uznawany był za przykładnego ojca a także za zagorzałego katolika.

Skandal rozegrał się także w kościele Hatfield Christian Church. Matka Cordelii poszła z informacją o gwałtach na córce do swego pastora. Tam usłyszała, że nie jest najlepszą żoną i że postawienie jej męża przed świeckim sądem (a George był wówczas początkującym pastorem) byłoby aktem wbrew kościołowi!

Za liczne gwałty na swojej córce, a także za molestowanie seksualne innej dziewczynki, 67-letni obecnie George Donald odsiaduje właśnie 10-letni wyrok w Południowej Afryce.

Poradzenie sobie z traumą zajęło Cordelii Donald blisko 30 lat. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o swoim koszmarze, aby zachęcić inne ofiary gwałtów do ujawniania swoich krzywd.

 Przeszłam psychoterapię i wierzę, że w dużej mierze poradziłam sobie z faktem wykorzystywania. Nie jestem złamana – on nie wygrał. Ale nic względem niego nie czuję. Teraz jest dla mnie obcym człowiekiem, bo w dzieciństwie był potworem, który czaił się na mnie na każdym rogu – wyznała Cordelia.

Przeczytaj też: Ratko Mladić, były dowódca Serbów bośniackich, skazany na dożywocie. Trybunał uznał go winnym ludobójstwa i zbrodni przeciw ludzkość

Źródło: Daily Record/ polishexpress/ Wolność24

Comments are closed.