„Śmierć wrogom ojczyzny – wbijcie to sobie do waszych łbów”. Max Kolonko pokazuje prezydentowi, jak trzeba rozmawiać z eurokratami [VIDEO]

fot. Twitter
REKLAMA

Max Kolonko pokazuje jak się powinno rozmawiać z eurokratami. Jego nagranie jest reakcją na obrzydliwe i oszczercze wobec Polski wystąpienie belgijskiego europosła Guya Verhofstadta.

Guy Verhofstadt należy do tych polityków europejskich, którzy chcą obalić państwa narodowe i na ich miejsce powołać Stany Zjednoczone Europy. Europoseł krytykuje też nieustannie Polskę.

REKLAMA

W swym ostatnim wystąpieniu na sesji Parlamentu Europejskiego nałgał, iż w Marszu Niepodległości brało udział 60 tysięcy faszystów. Polakom zarzucił nazizm i wyznawanie poglądów rasistowskich.

60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz – mówił Guy Verhofstadt

Wiele polskich organizacji i osoby prywatne chcą pozwać byłego premiera Belgii o zniesławienie. Wśród nich są m.in Reduta Dobrego Imienia, organizator Marszu, a także dr Bawer Aondo-Akaa, czarnoskóry Polak uczestnik marszu Niepodległości. Kilka kancelarii podjęło się prowadzenia spraw.

Bawer Aondo-Akaę będzie reprezentował Jerzy Kwaśniewski, wiceprezes instytutu Ordo Iuris. Mec. Kwaśniewski analizuje obecnie zakres immunitetu europosła Verhofstadta. Rozważa ewentualny wniosek o jego uchylenie lub pozwanie polityka w Belgii.

Zobacz też: To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach

Tymczasem nie czekając na rozstrzygnięcia sądowe, Max Kolonko zamieszcza nagranie, w którym polskiemu rządowi i prezydentowi pokazuje jak należy odpowiadać i odnosić się do takich jak Verhofstadt.

Być może prezydentowi nie bardzo wypada aż tak ostro mówić, ale jego urzędnikom i ministrom rządu zdecydowanie zalecalibyśmy.

Zobacz też: „Praca nie dla białych”. Rasistowskie BBC ogłosiło nowe zasady naboru kandydatów

Czytaj też: To najbardziej poszukiwani pracownicy w Polsce. „Można zarobić nawet 8 tysięcy złotych, a ludzi brak”. Oczyściliśmy z fachowców sąsiedni kraj i wciąż mało [VIDEO]

Zobacz też: Przyczyną radioaktywnego skażenia powietrza nad Europą był rosyjski ośrodek atomowy? „Tajny kombinat na Uralu”

Czytaj też: Wszystkie kobiety Kaczyńskiego. Nowa książka ujawni sercowe tajemnice prezesa PiS

REKLAMA