Makabryczny mord na Mazowszu. Poderżnął gardła swoim małym córeczkom i żonie. Potem sobie. Policja i prokuratura nie chcą nic ujawniać

REKLAMA

W Kozienicach w województwie mazowieckim doszło do brutalnej zbrodni. Z niewyjaśnionych przyczyn 39-letni ojciec zabił swoją żonę oraz dwie córki. Policja i prokuratura odmówiły podania jakichkolwiek wyjaśnień.

Według wstępnych informacji ojciec najpierw poderżną gardło swojej żonie oraz dwóm córkom w wieku 6 i 9 lat. Następnie popełnił samobójstwo.

REKLAMA

Makabryczną zbrodnię odkrył dziadek, który chciał najprawdopodobniej odwiedzić rodzinę.

ZOBACZ: Bezrobotny i zdradzony przez sojuszników przekręciarz Mateusz Kijowski, rezygnuje z działalności politycznej i emigruje

Zaniepokojony faktem, że nie może dostać się do środka, wezwał na pomoc ratowników. Wspólnymi siłami udało im się wejść do domu.

Na miejscu odkryli ciała żony oraz córek, na których zauważali liczne rany cięte.

PRZECZYTAJ: Meczet na warszawskiej Ochocie zdewastowany. To nie tylko powybijane szyby [GALERIA ZDJĘĆ]

Według niektórych informacji mężczyzna po wymordowaniu swojej rodziny miał się powiesić.

SPRAWDŹ: Macierewicz zdradza, kiedy system rakiet PATRIOT może zacząć działać w Polsce

Miejsce zbrodni zostało zabezpieczone przez policję. Sprawa jest badana przez prokuraturę. Brak jednak dokładnych informacji co do powodów tragedii.

Wiadomo, że ani policja, ani opieka społeczna nie otrzymywały wcześniej żadnych sygnałów o tym, że rodzina ma problemy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Legislacyjne zlewaczenie PiS-u. Jaki będzie wynik wprowadzenia częściowej prohibicji? Jakie efekty zakazu handlu w niedzielę?

Zbrodnia wstrząsnęła liczącym 18 tys. mieszkańców miasteczkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „Przeraża mnie to, że mają najgroźniejszą broń świata.” Admirał ostrzega – tak wysokiego zagrożenia ze strony Korei Północnej jeszcze nie było

Źródło: rmf24.pl/se.pl

REKLAMA