Michalkiewicz ostrzega: Żydzi coraz bliżej przejęcia polskich nieruchomości!

Stanisław Michalkiewicz
Stanisław Michalkiewicz. / fot. Wolnosc24

Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

Zwracam uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej.

Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

Stanisław Michalkiewicz

Zobacz też: Ludzie cieszą się, że są okradani! Mózgi przeorane socjalizmem. Braki podstawowej edukacji ekonomicznej u większości Polaków są wielkie

Zobacz też: Przybysze z Bliskiego Wschodu kochają Hitlera. Postępowa Europa nie chce tego dostrzec w imię tolerancji

Zobacz też: Świat zwariował! Już nie trzeba pracować, żeby jeść. To droga do upadku

2 KOMENTARZE

  1. Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI.
    Wszystkie te „afery” dają jasny obraz działania tych łachudrów jako ścisłej kontynuacji w ich postępowaniu, tych potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44, na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Zmiana „władzy” nie ma tu żadnego znaczenia.
    Wszystko jest na pokaz dla ciemnego ludu.

  2. Panie Stanisławie, jest Pan na pewno lepiej w temacie zorientowany, więc czy mógłby Pan wyjaśnić, jakim sposobem amerykańskie ustawodawstwo może zmienić to, które dotąd (zdawać by się mogło) obowiązuje w naszym nieszczęsnym kraju? Czy występujący o przejęcie tych circa 80 mld złotych (w roszczeniach) współplemieńcy wymordowanych — będą mogli przejąć jakieś obiekty na podstawie prawa… amerykańskiego? Ja wiem, że mogą tam wytoczyć sprawę sądową, ale chyba tamtejsze sądy nie będą podważać „właściwości terytorialnej” ustawodawstwa naszego??

Comments are closed.