Przybysze z Bliskiego Wschodu kochają Hitlera. Postępowa Europa nie chce tego dostrzec w imię tolerancji

Przybysze z Bliskiego Wschodu wielką atencją darzą wodza III Rzeszy.
Przybysze z Bliskiego Wschodu wielką atencją darzą wodza III Rzeszy.

Konserwatywni Europejczycy często skarżą się, że fala imigracji z Bliskiego Wschodu spowodowała nawrót antysemickich nastrojów. Zaś ci, którzy uważają się za Europejczyków postępowych nie mają odwagi, by publicznie powiedzieć, że przybysze otwarcie przyznają się do nienawiści wobec Żydów.

Sprawie postanowiła dokładnie przyjrzeć się niemiecka gazeta Bild. 

Wyniki śledztwa wykazały, że choć wielu imigrantów ma pozytywny stosunek do Niemiec i ich mieszkańców, to są oni jednocześnie nastawieni bardzo wrogo do społeczności żydowskiej.

Zobacz też: Sensacyjne nagranie spotkania amerykańskich pilotów z UFO. Pentagon od lat prowadzi tajny program badania tajemniczych incydentów [VIDEO]

Do tej pory ta dyskusja na temat antysemityzmu wśród imigrantów opierała się na założeniach. Teraz mamy obraz oparty na nauce: antysemickie resentymenty, antysemickie teorie spiskowe i kategoryczne odrzucenie Izraela są szeroko rozpowszechnione wśród imigrantów z Bliskiego Wschodu. Problem jest większy, niż zakładaliśmy wcześniej – mówi Deidre Berger, dyrektor ACJ.

W trakcie badań społecznych na pytanie, czy uważają, że Izrael jest zły, uniwersalną odpowiedzią było: tak, oczywiście.

Imigranci wychodzą z założenia, że Żydzi są niezwykle potężni. Mają pociągać za sznurki każdego kraju, manipulować i stosować nieuczciwe zagrywki.

Izrael, zwłaszcza Żydzi, są znani jako największa potęga finansowa na świecie, więc kontrolują świat swoimi pieniędzmi – twierdzi uchodźca z Iraku.

26-letnia Syryjka powiedziała badaczom, że jest przekonana, że ​​to Izrael stoi za atakami 11 września.

Słyszałem od moich starszych znajomych, że jeśli ktoś jest naprawdę wredny, nazywają go Żydem – mówi.

Zobacz też: Rewolucja alkoholowa w Europejskim kraju. W sklepie będzie można kupić… normalne piwo

Większość imigrantów ma bardzo niewielką wiedzę na temat Holokaustu. Niektórzy odnoszą się do ludobójstwa jak i samego Hitlera zaskakująco pozytywnie. Wśród nich Zaim pochodzący z Raqqa, który wymienił Holocaust jako powód swojej sympatii dla wodza Trzeciej Rzeszy.

Dlatego Kocham Hitlera. Miał prawo to zrobić, ponieważ Żydzi są zwodzącymi ludźmi – powiedział.

Kurdyjski mężczyzna z Aleppo wyjaśnił, dlaczego Arabowie sympatyzują z Hitlerem.

W szkole nie potępiają Hitlera, a dlaczego nie? Bo był wrogiem wroga, wrogiem Żydów – tłumaczył.

Jak na ironię niemiecka kanclerz, Angela Merkel, otworzyła podwoje swojego kraju w ramach tolerancji dla ludzi, którzy wyznają bardzo niepokojące wartości dalekie od owej tolerancji.

Zobacz też: Ale cyrk! Siostra Krystyny Pawłowicz dziękuje za jałmużnę dla Kijowskiego. „Mateuszowi należy się stypendium wolności” [VIDEO]

1 KOMENTARZ

 1. Czekam na wyjaśnienie swoistej zagadki, która mnie nurtuje od pewnego czasu. Jak w artykule wskazano „Żydzi są znani jako największa potęga finansowa na świecie, więc kontrolują świat swoimi pieniędzm”. Acz zabrakło tu kilku innych jeszcze dziedzin, w których osiągnęli oni jakąś zdumiewającą, wręcz przygniatającą nad-reprezentację.
  Jakie to dziedziny? Zanim wskaże się je detalicznie, trzeba powiedzieć, że po prostu najistotniejsze.
  Dominują w bankowości, ale też w przemyśle rozrywkowym. Niby „odległość” między jedną, a drugą dziedziną jest spora, ale łączy je to, że mają one duży wpływ na ludzkie działania. Czego nie da się kupić, to można przecież skorumpować… intelektualnie!
  Kolejnym miejscem jest szeroko pojęte prawo, oraz świat prasy, telewizji, i podobnych zatoczek informacji masowej.
  Do czego zmierzam? Otóż to, że przedstawiciele Narodu Wybranego mają wielki wpływ na kształtowanie nastrojów, zarówno mas, ale też i (nade wszystko!) elit — jest chyba ewidentne. A jednak… A jednak jakoś nie słychać z tej strony głosów, które by w najmniejszym nawet stopniu krytykowały szaleńczą otwartość pro-imigracyjną Europy. Na zalewanie jej przez wrogi Żydom żywioł muzułmański. Czemuż to, czyżby jeszcze oni nie dopracowali się klarownego stanowiska? Wolne żarty, oni mają stanowisko na pięć ruchów naprzód! Czyli w tym przypadku mają jakiś swój interes w tym, aby islam zalał Europę, to po prostu pewne (że w tym widzą interes).
  Ale przecież skutki takiego potopu mogą być różne, w tym i bardzo złe dla Izraela. Skąd więc płynąć miałoby przekonanie, sięgające pewności — że złe się nie okażą? Zabijcie mnie, a nie wiem!

Comments are closed.