Albo się integrujecie, albo wracajcie tam skąd przybyliście! Senator zszokowała wszystkich przedstawiając swój plan integracji muzułmanów

Obrazek ilustracyjny.
REKLAMA

Australijska senator, Pauline Henson, apeluje o przekształcenie Australii w miejsce, w którym radykalni muzułmanie nie będą chcieli żyć, a następnie zmusić ich do integracji lub opuszczenia Australii. 

Henson szczegółowo przedstawiła swój plan, w którym proponuje między innymi zakazać szariatu, zakazać burek oraz zaprzestanie budowy meczetów na terenie całego kraju.

REKLAMA

Zobacz też: Czegoś takiego nie było od lat! Wielkie jeziora mazurskie grożą wylaniem

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Jak podkreśla, zmusi każdego, kto nie chce zintegrować się z zachodnim społeczeństwem, do opuszczenia Australii i powrotu do miejsca, z którego przybył.

To śmiałe oświadczenie pojawiło się tuż po aresztowaniu siedmiu muzułmanów w Melbourne po tym, jak policja ujawniła plan zamachu terrorystycznego, który miał mieć miejsce w dniu Bożego Narodzenia w centrum miasta.

Australia ma jedną z najbardziej restrykcyjnych polityk imigracyjnych na świecie. Każdy uchodźca, który przypłynął nielegalnie statkiem zostaje deportowany i otrzymuje dożywotni zakaz wjazdu na teren Australii. 

Zobacz też: Państwo Islamskie: „To my dokonaliśmy zamachu w Petersburgu!” Putin kazał zabijać gnoi na miejscu

Niedawno odkryto, że ​​muzułmanie, którzy wyemigrowali z Iranu, są fałszywymi uchodźcami. Władze imigracyjne złapały ich na wyjazdach do Iranu na wakacje, a nawet na śluby.

W ostatnich latach same Niemcy przyjęły ponad 2 miliony nielegalnych imigrantów, którzy podają się za uchodźców.

Senator, Pauline Henson. newsapi.com.au
Senator, Pauline Henson. newsapi.com.au

Zobacz też: To jasnowidz Krzysztof Jackowski odnalazł zwłoki nastolatek z Tryńczy. Zdradził kiedy i co powiedział rodzinie [VIDEO]

REKLAMA