Zaczyna się wojna w PiS? Pawłowicz ostro do Gowina i Bielana. „Nie irytujcie już i nie straszcie Polaków jakimiś islamskimi „humanitarnymi korytarzami” do Polski”

Krystyna Pawłowicz, Jarosław Gowin, Adam Bielan. Foto: PAP/Twitter
Krystyna Pawłowicz, Jarosław Gowin, Adam Bielan. Foto: PAP/Twitter

Poseł Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach wypowiedziała sie na temat „humanitarnych korytarzy”. Dostało się Jarosławowi Gowinowi i Adamowi Bielanowi. „Nie irytujcie już i nie straszcie Polaków jakimiś islamskimi „humanitarnymi korytarzami” do Polski” – napisała na swoim Facebooku. posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz. Czyżby w PiS-ie zaczynała się wojna?

Poseł odniosła się w ten sposób do wypowiedzi polityków Porozumienia na temat uchodźców, którzy stwierdzili, że „możemy rozważyć czasową pomoc osobom najbardziej potrzebującym, dzieciom, szczególnie chrześcijanom”. Tak mówił Adam Bielan na antenie TVN24.

Czytaj też: Kurski ma problem. Twórca „Despacito” nie tylko dostanie wielką kasę za koncert, ale postawił dodatkowe warunki TVP. Czy to jest w ogóle możliwe do spełnienia? [VIDEO]

Taki wpis zamieściła poseł Krystyna Pawłowicz na Facebooku:

Panie ministrze Jarosławie Gowin,
Panie wicemarszałku Senatu Adamie Bielanie z partii
”Porozumienie”,

Wy też nie irytujcie już i nie straszcie Polaków jakimiś islamskimi „humanitarnymi korytarzami” do Polski ! Stanowisko rządu, wg jego rzecznika NIE uległo przecież w sprawie nachodźców zmianie.

Pomoc, też leczenie jest bardziej efektywna NA MIEJSCU, wśród swoich bliskich, też w państwach bliżej leżących, np. w dobrych szpitalach w Libanie, w czym Polska może pomoc finansowo i kadrą medyczną.

Nie pomagajcie swą szkodliwą dla wszystkich troską w „czyszczeniu” Syrii z chrześcijan !
Partio „Porozumienie” ! PIS chce WYGRAĆ, a NIE PRZEGRAĆ kolejne wybory, by dalej podźwigać Polskę.

Czyż nie macie tego samego celu, co PIS ?
Dziś zaczęliście tylko pogarszać swe szanse wyborcze wśród Polaków, bo Polacy NIE GODZĄ SIĘ też na żadne niepotrzebne zresztą, a groźne w praktyce kompromisy „korytarzowe”.

Bezpieczeństwo nasze i nasza narodowa tożsamość i wiara
są NAJWAŻNIEJSZE ! Mam nadzieję, że w sprawach sprowadzania nachodźców do Polski nie macie Panowie w rządzie zbyt wiele do powiedzenia.

Przeczytaj też: Albo się integrujecie, albo wracajcie tam skąd przybyliście! Senator zszokowała wszystkich przedstawiając swój plan integracji muzułmanów

Wolność24/ Facebook

1 KOMENTARZ

Comments are closed.