Szef jednej z największych firm w Wielkiej Brytanii zginął w katastrofie. To nagranie pokazuje moment tragedii [VIDEO +18]

fot. YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Do katastrofy lotniczej doszło w Australii. Hydroplan wpadł do rzeki, w wyniku czego zginęło sześć osób.

Na pokładzie samolotu, który wpadł do rzeki około 50 kilometrów od Sydney, znajdował się Richard Cousins, dyrektor dyrektor generalny Compass Group, jednej z największych firm cateringowych w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Ale numer! Ukradł „Ptasie mleczko”, a policja ruszyła w pościg. Gdy przeszukali jego auto byli w szoku

Pozostałymi ofiarami są jego narzeczona Emma Bowden oraz troje dzieci w wieku od 11 do 25 lat, a także 44-letni pilot hydroplanu.

Hydroplan spadł do rzeki około godziny 15. W ostatnich chwilach swojego lotu maszyna wykonała obrót w prawo, a później skrzydła dotknęły wody i samolot zniknął pod wodą. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

Zobacz również: Do sieci wyciekło drastyczne nagranie wypadku w Toruniu. Policja sprawdza jak do tego doszło [VIDEO 18+]

Hydroplan był wynajęty od firmy oferującej loty widokowe „Sydney Seaplanes”, która poinformowała o zawieszeniu lotów na czas dochodzenia.

Wszyscy w Sydney Seaplanes są głęboko wstrząśnięci tym incydentem i wynikającą z tego utratą życia, pragniemy przekazać nasze serdeczne kondolencje rodzinie i przyjaciołom pasażerów i pilotów, którzy zginęli – napisano w oświadczeniu firmy.

Czytaj więcej: Ale numer! Za nowe BMW zapłacił drobniakami. Obsługa była w szoku ale usiadła i mozolnie liczyła [VIDEO]

Źródło: wprost.pl

Comments are closed.