Co one zrobiły? Dla zabawy miażdżyły i gniotły twarz noworodka! Teraz poniosą poważne konsekwencje [VIDEO]

Źródło: YouTube
REKLAMA

Co one zrobiły? Dla zabawy miażdżyły i gniotły twarz noworodka! Te „dowcipne” pielęgniarki zostały natychmiast zwolnione po opublikowaniu tego nagrania w sieci. Jak można być tak bezmyślnym?

Pomysłowe pielęgniarki sfilmowały, jak zgniatają twarz noworodka. W tle filmu słychać istne wybuchy śmiechu. Rzeczywiście maja z czego być dumne.

REKLAMA

Jak podaje Daily Mail za to nagranie odpowiadają pielęgniarki ze szpitala w miejscowości Taif w Arabii Saudyjskiej. Noworodek trafił pod ich opiekę.

Daily Mail dodało także, że dziecko przebywało w szpitalu przez 10 dni. Trafiło tam z powodu infekcji dróg moczowych. Gdy nagranie pokazano ojcu malucha, był porażony.

Czytaj też: Ruszyła na seksualne tournee po kraju. Seks oralny obiecała milionom włochów. Musi przerwać trasę przez pogryzienie

To „dowcipne” nagranie nie spodobał się chyba nikomu, poza parą kobiet. Nagranie szybko zdobyło popularność w mediach społecznościowych.

Internauci nie zostawili na tym filmie suchej nitki. Fala negatywnych komentarzy była zatrważająca. Saudyjskim urzędnikom udało się zidentyfikować trzy pracownice szpitala położniczego, które miały udział w „zabawie” z noworodkiem.

Jednak jak się okazje zwolnienie to dopiero początek. W tej bulwersujące sprawie interweniował sam minister zdrowia.

Nakazał zawiesić ich uprawnienia do wykonywania zawodu. Kobiety nie będą miały prawa już nigdy pracować w żadnej saudyjskiej placówce medycznej.

Przeczytaj też: Trzymał w mieszkaniu cały arsenał. Miał nawet pociski przeciwlotnicze i artyleryjskie. Niebezpieczny piroman aresztowany

Źródło: Wolnść24/ Daily Mail/ wp.pl

REKLAMA