Kolejna wpadka Nowoczesnej, czyli nowy HIT Internetu. To mogli zrobić tylko oni

Nowoczesna wpadka HIT
Radosław Lubczyk i Katarzyna Lubnauer.

Jak się okazuje można zmienić lidera, ale zaraz na jego miejsce pojawi się kolejny kandydat, by przejąć pałeczkę. Wraz z nowym rokiem Nowoczesna znów stała się bardzo popularna w Internecie, a wszystko za sprawą dość wczesnych życzeń.

Ledwie minęły Święta Bożego Narodzenia i Sylwester, a niektórzy już myślą o Wielkanocy. Myślą na tyle intensywnie, że aby nie zapomnieć, już teraz wysyłają życzenia.

Tuż przed świętem „sześciu króli”, jak mawiał Ryszard Petru, poseł Nowoczesnej ze Szczecinka – Radosław Lubczyk postanowił wysłać życzenia Wielkanocne.

Zobacz także: Petru ostatecznie poniżony. Nie został nawet wiceprzewodniczącym klubu Nowoczesnej. Lubnauer postawiła na swoim

O sprawie informuje „Polskie Radio Koszalin”. Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia – tej treści życzenia napłynęły do redakcji.

Podpisane były przez posła Lubczyka, który już odniósł się do sytuacji. Polskiemu Radio Koszalin raz jeszcze życzę bogatego Mikołaja, smacznego jajka i mokrego dyngusa! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – napisał na Twitterze.

Jak widać przez wiosenną aurę za oknem, łatwo o takie pomyłki.

Czytaj więcej: To nie Lidl, ani nie Biedronka. Do Polski weszła nowa sieć supermarketów. Tu ceny będą najniższe

2 KOMENTARZE

  1. Co innego usłyszeć o wwozonych tysiącami POPach (pełniącymi obowiązki Polaka), Czytać o tym, że ich dzieci gnają lud Priwiślański dalej, a co innego co chwile słyszeć takiego autentyka….

  2. Hitami Internetu są osobniki z objawami mongolizmu. Co za czasy.

Comments are closed.