To jest lodowa Apokalipsa. W USA trwa zima stulecia. Woda z oceanu wdarła się do miast i zamarza. Są ofiary śmiertalne [VIDEO]

zima stulecia kataklizm
Fot. Twitter
REKLAMA

W Polsce patrząc przez okno widzimy pogodę jak we wczesnej jesieni. W USA tymczasem trwa zima stulecia. Stan Massachusetts zmaga się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Strażakom zamarzają kaski a woda na ulicach miast zamarza. 

Woda z oceanu wdarła się na ulice jednego z miast w czasie sztormu. Gdyby tego było mało, arktyczna pogoda zamroziła wodę w mieście.

REKLAMA

Czytaj też: Co one zrobiły? Dla zabawy miażdżyły i gniotły twarz noworodka! Teraz poniosą poważne konsekwencje [VIDEO]

Jak podaje Fox News fala arktycznych mrozów i pogody uderzyła we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Temperatura sięga tam -30 stopni Celsjusza! Sparaliżowały one transport, a szkoły i niektóre firmy zostały zamknięto do odwołania.

Jak podaje Fox News, w Nowej Anglii silne podmuchy wiatru sprawiły, że woda z oceanu wdarła się do kilku położonych nieopodal miast m.in. Revere, gdzie zamarznięta woda unieruchomiła kilka samochodów.

Niektórzy mieszkańcy zostali uwięzieni w swoich domach i firmach. Na nagraniach, które pojawiły się w mediach społecznościowych widać, z jak wielką prędkością woda wlewała się do amerykańskich miast. Na zdjęciach poniżej widać także zamarznięte ulice miasta.

W USA jest istna zima stulecia. Burze śnieżne i temperatury spadające nawet do -30 stopni Celsjusza niemal całkowicie sparaliżowały życie w kilku stanach m.in. w Ohio, Iowa, Indianapolis oraz Massachusetts.

Do tej pory z powodu mrozów zmarło już 12 osób.

Niektórzy mieszkańcy zostali uwięzieni w swoich domach i firmach. Na nagraniach, które pojawiły się w mediach społecznościowych widać, z jak wielką prędkością woda wlewała się do amerykańskich miast.

https://twitter.com/newnewspage/status/949154880282873861

Przeczytaj też: Ruszyła na seksualne tournee po kraju. Seks oralny obiecała milionom włochów. Musi przerwać trasę przez pogryzienie

Źródło: Wolność24/ Twitter/Wprost/ Fox News

REKLAMA