„Wegańscy naziści” atakują! Policjanci zamieścili zdjęcie swojego śniadania. I zaczęła się karczemna awantura!

Śniadanie policjantów rozwścieczyło wegankę.
Śniadanie policjantów rozwścieczyło wegankę.
REKLAMA

Policjanci z Nowej Walii umieścili na swoim koncie na Twitterze zdjęcie swojego śniadania i natychmiast zostali zaatakowani przez jedną z internautek za to, że na zdjęciach widać kiełbasę i jajka, a to jej zdaniem obraża wegan.

-„Nieźle… żadne jajko się nie stłukło… Zaczynamy posiedzenie” – napisali 18 grudnia 2017 roku policjanci na swoim profilu na Twitterze.

REKLAMA

Czytaj też: Po tych słowach Kazika KOD wpadł w histerię. Mimo, że muzyk na PiS nie głosuje. Zobacz, jakie ma poglądy

Taki pozytywny i ciepły wpis ze zdjęciem okazał się nie do zniesienia dla jednej kobiety.

Weganka była oburzana, że policjanci na śniadanie jedli kiełbasę, boczek i jajka. Takie to problemy mają niektórzy ludzie…

Zbulwersowana weganka napisała, że „jako podatnik woli, aby policjanci dokonali mniejszej selekcji pytań, na które odpowiadają (na Twitterze – red.) i może nie umieszczali zdjęć śniadań, które obrażają wegetarian/wegan śledzących konto – to trochę bezmyślne biorąc pod uwagę zadania jakie przed nimi stoją”.

Po tej wypowiedzi zabawa się skończyła i policjanci przestali w ogóle odpowiadać na pytania na Twitterze. 

Jako powód i zarazem wyjaśnienie umieścili zdjęcie tweeta wojującej weganki.

Oczywiście po tej wypowiedzi internauci zaczęli się miedzy sobą kłócić.

– „Jako podatnik uważam, że powinniście umieszczać zdjęcia swoich śniadań, chyba że jecie chronione gatunki” – napisał jeden z nich.

-„A jeśli ja jestem obrażony nie zamieszczaniem zdjęć waszych śniadań? Jako żarliwy śniadaniowicz uważam, że mam moralne i etyczne prawo zobaczyć, jakie śniadanie jecie…” – dodał inny.

Trzeci z wyraźna irytacją napisał: „Nie pozwólcie wegańskim nazistom narzucić sobie ich wartości”

Poniżej zdjęcie, które rozzłościło wojującą wegankę.

Oraz zdjęcie ocenzurowane dla wegan.

Przeczytaj też: To jest lodowa Apokalipsa. W USA trwa zima stulecia. Woda z oceanu wdarła się do miast i zamarza. Są ofiary śmiertalne [VIDEO]

Wolność24/ Twitter/ rp.pl

REKLAMA