To WSI wyrzuciły Macierewicza! „Jarosław Kaczyński się cofa pod żydowski parasol.” Tylko u nas Stanisław Michalkiewicz komentuje zmianę w MON

Stanisław Michalkiewicz, Antoni Macierewicz. Foto Jan Bodakowski
Stanisław Michalkiewicz, Antoni Macierewicz. Foto Jan Bodakowski

Cała ta zmian rządu oznacza tak naprawdę tylko jedno: Stare Kiejkuty (dawne Wojskowe Służby Informacyjne – przyp. red.) się doczekały i dopięły swego. Naciskały na prezydenta Andrzeja Dudę by odsunął Antoniego Macierewicza od dłuższego czasu i prezydent Duda ustąpił. Zaakceptował to Naczelnik Państwa, który cofa się na całej linii.

Macierewicz podpadł Kiejkutom po pierwsze dlatego, że w 1992 r. zrobił lustrację, której miało nie być.

Po drugie rozwiązał WSI. Choć nie do końca był w tym konsekwentny, ale jednak to zrobił.

Po trzecie anulował przetarg na Caracalle a przecież łapówki zostały już za ten złom wzięte i skonsumowane.

Po czwarte zrobił kurację przeczyszczającą w wojsku.

Po piąte wreszcie ujawnił złoty fundusz, czyli system awansów w wojsku, który był zagwarantowany jeszcze od czasów generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Jarosław Kaczyński i cała dobra zmiana cofa się pod żydowski parasol ochronny pana Danielsa. Ciekawe jak na to zareagują wyborcy PiS-u, którzy będą teraz musieli zaakceptować starych kiejkutów w samym sercu dobrej zmiany.

Stanisław Michalkiewicz

Czytaj też: Prezydent powołał nowych ministrów. Wiele zaskakujących zmian

22 KOMENTARZE

 1. Jak powiedział Stanisław Michalkiewicz – „Odwołanie złowrogiego Macierewicza oznaczałoby, że Jarosław Kaczyński cofa się na całej linii przed starymi kiejkutami.” a ja dodam, że mściwa żydowska Unia Wolności wraz z jej zbrojnym ramieniem WSI z powodzeniem atakuje. I tak to właśnie Jarosław Kaczyński potknął się o swój kolejny wynalazek – Andrzeja Dudę.

  • A co do obywatela Andrzeja Dudy, to za 3 lata będzie takim prezydentem, jak „bolek” w A.D. 1995. Tak skończy.

   • Nawet jeśli tak będzie, to i tak sobie poużywał i godności pozaznawał… i nie będzie to ich koniec. Jak u „bolka”.

  • srogie pigułacze, pozdrawiam fanów superkonfabulanta Michałkiewicza xD

 2. Tak jak Pan przewidywal. Czyli mozemy sie spodziewac pelnej realizacji judeopolonii? Cala para w zadowolenie judeochrzescijan i folksdojczow?

 3. Wyrzucenie Macierewicza będzie miało dalekosiężne konsekwencje. Po pierwsze nie będzie polskiej armii, a zastąpi ją europejska. Nie będzie wydatków na obronność w ramach NATO, co stanowi brzydki figiel zrobiony Trumpowi. W tej sytuacji żegnaj Trójmorze, chociaż zapewne będziemy słyszeć dużo bajek na ten temat. No i koniec z uszczelnianiem VAT, powrócą mafie paliwowe, papierosowe i inne, zabraknie pieniędzy na 500+ i dostaniemy po cichu pożyczkę na ten cel z banku światowego, a przez to będziemy musieli robić wszystko to, co chce Bruksela. No i tylko patrzeć jak zaroi się od imigrantów. Krótko mówiąc: dobrze żarło, ale zdechło.

 4. Dudus dla narodu juz jest spalony ,zrobil samobojczy strzal juz nie w kolano ale w leb !

 5. Cała ta re- a raczej dekonstrukcja sprawia wrażenie podyktowanej z Brukseli do spółki z Moskwą.

 6. Wszystkim którzy tu piszą te brednie powiadam zdecydowanie, o składzie tego rządu zdecydowało porozumienie Trumpa z Putinem z lipca tego roku. Kaczyński nie ma tu nic do gadania, ma wykonać polecenia, inaczej wsadzą go do drugiego Tupolewa. O to chodziło Amerykanom, żeby przycisnąć Rosję i zająć jak najlepsze pozycje w rokowaniach nad nowym resetem.Dlatego nagle zatrzymało się robienie „porządków” w wojsku, wymiarze sprawiedliwości i służbach. Putin pękł, przestraszył się że Amerykanie wyczyszczą stajnię w Polsce. Putin sprzedał Iran w zamian za utrzymanie swoich ludzi w Polsce. To jest dokładanie ta sama sytuacja jaka miała miejsce w roku 2009 kiedy Obama sprzedał Polskę z dobrodziejstwem inwentarza Rosjanom wyrwaną w roku 2007 , a Putin w zamian oddał Libię, Tunezję, Syrię i Liban. Katastrofa smoleńska była tego układu konsekwencją. Rząd Tuska z 2009 roku był rządem uzgodnionym przez Obamę i Trumpa tak jak teraz uzgodniono ten skład rządu.W związku z tym że przeciwko temu układowi był Lech Kaczyński, część wojskowych i część środowisk usunięto ich wolą USA i Rosji. To oczywiste że katastrofa smoleńska jest dziełem także konglomeratu wojskowego i służb USA.

  • a skąd pan takie rzeczy wie? kurcze mało żyje a czasami zadziwia mnie to jak ludzie są doinformowani SZACUNEK WIELKI tylko niech mi pan wytłumaczy na jakiej podstawie opiera pan swoje zdanie? żebym to mógł zrozumieć na logike bo chyba jest sporo rzeczy których nie wiem

   • wielu niespełnionych bajkopisarzy, którrz nie załapali sie na wczesna falę fascynacji powieścią polit-sensacyjną w I połowie lat 90-tych, której najlepsze bestsellery sprzedawano w wydawnictwie amber

  • No no, jestem pod wrażeniem. Zadziwia mnie ta pewność siebie, taka bardziej „ekspertska” ,he he. Ja raczej tę ocenę zaliczył bym jako gdybanie jedno z wielu w tym temacie.

 7. # 010918
  Parasol krasulapaktu
  Jest jedynym parasolem,
  Kto’ry obroni przed Obu Narodo’w
  Wspo’lnym agresorem.
  Mr.Jan Tarwid.
  Pierwszy z’olnierz „Krasulapakt”.
  ///

  # 2383€
  Pan Minister
  Antoni Macierewicz
  Do nowego rządu nie pasowal
  Bo ochoczo innych praw
  Niż konstytucyjne
  Nie stosowal.

  Jako Kapr.Rez.Lot.Pol.
  Dziękuję Panu
  Panie Ministrze
  Antoni Macierewicz
  Za smuty polskiej zakończenie
  Oraz życze powrotu wtedy gdy
  Ministrowie nie będą
  Na inne prawa*
  Przysięgali.

  Jan Tarwid.
  Kapr.Rez.Lot.Pol.
  Jan.09/2018

  ================

  # 2383€
  Przysięga ministrów
  Rzeczypospolitej Polskiej
  Ochoczo skladana mimo,
  Że innym prawom*
  Ma być poddana.

  * i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej?
  Prawom, które w nowej konstytucji
  Powinny być wyszczególnione.
  Janwid.Jan.09/2018

  https://www.facebook.com/PolskieRadioPL/videos/1573659572670134/

  ///

 8. P. Michalkiewicz powyliczał działania p. Macierewicza nawet jeszcze z czasów przedministerialnych. Jednak stanowiska nie utrzymuje się „za zasługi”, ale wtedy, gdy się „dobrze rokuje”. Zdaje się, że tarcia z p. Dudą, „nie rokowały” dobrze. O tym jakoś p. Michalkiewicz nie wspomina i tylko żali się na „cofanie” i związki nieokreślonej po nazwiskach „dobrej zmiany” z p. Danielsem, Żydem. „Stare kiejkuty w samym sercu dobrej zmiany” to niby kto? P. Kaczyński, p. Morawiecki, p. Duda? Najstarszy z nich to p. Kaczyński…

  • A spróbuj coś skojarzyć. Coś łączy tych panów….no pomyśl co.

   • Co to za gadka? Każdego człowieka z drugim łączą tysiące rzeczy. I różnią. Hasełka w rodzaju „spróbuj” i „pomyśl” mają niby wezwać rozmówcę do większego wysiłku umysłowego (i zapewne w sprawie „tak oczywistej, że szkoda mówić”). Wywyższanie się właściwie bez wyraźnego dowodu wyższości. Niech może p. Wrocławski najpierw sam odpowie na zadane pytania, a potem domaga się od innych „próbowania” i „myślenia”. Bo wygląda na to, że własną bezmyślność chce przykryć postawą nauczycielską z ogólnikowymi wezwaniami.

 9. Jakby Macierewicz był poważnym człowiekiem i nie wygadywał co mu ślina na język przyniesie to by został. Tylko, że jest to gość o wysokim ego człowiek pyszny i dlatego dużo osób go nie lubiło, zarówno wyborcy, jak i nawet ze zjednoczonej prawicy. To, że kierował komisją do likwidacji WSI nie znaczy, że ma kompetencje do kierowania MON.

 10. Czy Pan Stanisław nie przecenia tych mitycznych WSI? Większość w PiS miała go serdecznie dość i była na niego nieźle wkur… za jego pewność siebie, a zwłaszcza za Misiewicza. Wg mnie dlatego wyleciał.

Comments are closed.