Szokujące wyniki badań wśród muzułmańskich studentów w Niemczech. Niemcy mają problem

Meczet, Niemcy. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Meczet, Niemcy. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Kryminolog Christian Pfeiffer przeprowadził badania wśród muzułmańskich studentów w Niemczech. Co piąty uważa, że należy walczyć z niewiernymi i zaprowadzić islam na całym świecie.

Badania wśród muzułmańskich studentów przeprowadzono w niemieckim landzie Dolna Saksonia. Aż 30% z nich wyobraża sobie, iż podjęłoby walkę zbrojną w imię islamu.

Niemal tyle samo uznaje iż szariat jest lepszym prawe, niż to, które obowiązuje w Niemczech.

8% studentów uznaje powstanie i działalność ISIS za słuszne, a 4% uważa, iż terror jest dobrą drogą do osiągnięcia celów ISIS – zaprowadzenia na świecie muzułmańskich porządków.

Co piąty student uważa też, iż zadaniem muzułmanina jest walka z niewiernymi i doprowadzenie do dominacji islamu na całym świecie.

Zobacz też: Jest decyzja sądu w sprawie gwałcicieli z Rimini. Bestialsko, wielokrotnie zgwałcili Polkę

Christian Pfeiffer prowadzi od 1998 roku badania na temat związku imigracji ze wzrostem przestępczości w Niemczech. Jego ostatnia publikacja wywołała w Niemczech szok i jest wielkim ostrzeżeniem dla opinii publicznej.

Pokazuje całkowite fiasko programów integracyjnych i po raz kolejny obala mit o pożytkach społecznych płynących z imigracji z obszarów całkowicie odmiennych kulturowo.

Pokazuje też jak wielki problemy mogą czekać Niemcy, które w ostatnich latach przyjęły blisko 3 miliony imigrantów.

Zobacz też: Bruksela światową stolicą molestowania seksualnego na ulicach. Nie uwierzysz ile kobiet pada tam jego ofiarą

Comments are closed.