Czy Wolność i Kukiz’15 powinny współpracować? Wyraź swoją opinię już teraz! [ANKIETA]

Kukiz Korwin Wolność koalicja
Janusz Korwin-Mikke, Jacek Wilk i Paweł Kukiz. / fot. Facebook/WilkJacekPL

Paweł Kukiz, Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Tyszka, Jacek Wilk i Sławomir Mentzen spotkali się niedawno na spotkaniu, na którym ustalano szczegóły współpracy partii Wolność i Kukiz’15. Rozmowy zostały zawieszone do momentu przeprowadzania badań wśród wyborców.

Teraz w Internecie pojawił się formularz, w którym możecie odpowiedzieć w ankiecie i wyrazić swoje zdanie.

Osobiście uważam że NIEpowstanie takiej koalicji będzie ogromną szkodą dla całego środowiska reformatorskiego (lub jak kto woli – antysystemowego) i zawiedzie nadzieje milionów wyborców na stworzenie wreszcie silnej przeciwwagi dla POPiSu i rosnącej w siłę skrajnej lewicy – pisze Jacek Wilk, który jest członkiem zarówno Wolności, jak i Kukiz’15.

Rozmawialiśmy o ewentualności wystawienia na listy wyborcze do sejmików wojewódzkich wspólnych kandydatów K’15 i partii Wolność. Ciekaw jestem, co o takim rozwiązaniu myślicie? Zaznaczam, że decyzje jeszcze nie zostały podjęte – pyta swoich „followersów” Paweł Kukiz.

Przeszkodą do zawarcia porozumienia na wybory samorządowe jest obawa Pawła Kukiza, że nasze poparcie się nie zsumuje. Innymi słowy, problemem nie jest kształt list, czyjeś osobiste interesy czy ambicje. Problemem jest troska o reakcję elektoratu – podkreśla Sławomir Mentzen.

Swoją opinię możecie wyrazić w ankiecie pod tym LINKIEM

Zobacz także: Kowalski i Chojecki po artykule nczas.com ostro atakują Jacka Wilka! „Jest skończonym durniem”

Comments are closed.