Wilk Kowalski Chojecki
Jacek Wilk, Marian Kowalski, Paweł Chojecki. / fot. PAP/YouTube
REKLAMA

Na Twitterze „Idź Pod Prąd” pojawił się wpis, w którym Marian Kowalski i Paweł Chojecki ostro atakują posła Jacka Wilka z Wolności i Kukiz’15. Krytyka odnosiła się do słów posła Jacka Wilka zawartych w artykule na naszej stronie.

W artykule opisaliśmy apel Jacka Wilka do „zdroworozsądkowych” polityków Nowoczesnej o zjednoczenie w walce z „wszechwładnym, arcykosztownym i nieefektywnym rządem”.

REKLAMA

Czytaj więcej: Jacek Wilk apeluje do polityków Nowoczesnej. „Czas zjednoczyć wysiłki przeciwko najważniejszemu wrogowi: rządowi”

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Wśród posłów i działaczy .N jest wielu bardzo wartościowych ludzi. Poznałem ich osobiście lub miałem okazji słyszeć w mediach. Stanowią potencjał, którego szkoda byłoby zmarnować. W wielu sprawach myślą bardzo podobnie – wolnościowo gospodarczo i bez skrajności światopoglądowych – uważa Jacek Wilk.

Polityk Wolności zaapelował też: najwyższy czas przejść na stronę zdrowego rozsądku i zjednoczyć wysiłki przeciwko najważniejszemu obecnie dla nas zagrożeniu: wszechwładnemu, arcykosztownemu i nieefektywnemu rządowi, który wkracza coraz brutalniej w każda dziedzinę naszego życia, odbiera nam coraz więcej, kontroluje coraz mocniej i pozbawia prawa wyboru w kolejnych dziedzinach.

Za te słowa doczekał się ostrej krytyki ze strony „Idź Pod Prąd”. Chiński lobbysta Jacek Wilk apeluje do Nowoczesnej by razem obalić rząd! Jest albo skończonym durniem albo cynicznym zwodzicielem, który podobnie jak Janusz Korwin-Mikke bałamuci prawicowo nastawionych Polaków! – uważają Chojecki i Kowalski.

Kolejny odcinek kanału dla trzeźwych inaczej „Idź po prąd” kabaretu ChojKow; szczytująca pantomima polityczna – skomentował to Jacek Wilk.

Warto przeczytać: Marian Kowalski ze łzami w oczach na wizji! Wszystko przez dymisję Macierewicza. „Co nam pozostało?” [VIDEO]

REKLAMA