Agresja lewaków wobec prawicowych mediów pod Sejmem. Tak wyglądała walka w obronie życia [DUŻO VIDEO]

LesBiGayTransLibertarian :) Foto: Jan Bodakowski
LesBiGayTransLibertarian :) Foto: Jan Bodakowski

Pomimo odrzucenia przez Sejm społecznego projektu aborcyjnego „Ratujmy kobiety” lewica nadal plugawi ulice polskich miast propagując mordowanie nienarodzonych dzieci. Jedna z nich miała miejsce w Warszawie. Przeciwko postulatom mordowania dzieci kontrmanifestowali zwolennicy życia.

Inicjatywa ustawodawcza „Ratujmy kobiety” to marksistowski projekt, którego podstawą jest idea finansowania z pieniędzy podatników głupich i szkodliwych lewicowych postulatów.

Polega on na tym, że podatnikom, wbrew ich poglądom na świat, władza rządowa i samorządowa będzie zabierać pod przymusem ciężko zarobione pieniądze, by przekazywać je innym osobom na konsekwencje ich aktywności seksualnej – antykoncepcje, aborcje, edukacje seksualne.

Finansowanie seksu z pieniędzy podatników nie ma uzasadnienia społecznego. Jak ktoś ma ochotę na aktywność seksualną, to powinien ja sam sobie finansować, a nie pasożytować na innych osobach.

Rząd i samorząd może zbierać podatki na cele które służą całemu społeczeństwo – wodociągi, kanalizacje, drogi – których jednostka sama nie jest w stanie sobie zapewnić – antykoncepcja jest jednak czymś co każdy może sam sobie opłacić, i nie ma powodów by ktoś kto chce kopulować wymuszał na podatnikach opłacanie swojej kopulacji.

Jak kogoś nie stać na ponoszenie konsekwencji kopulacji, to nie powinien kopulować, podobnie jak kogoś nie stać na jedzenie w drogich restauracjach, to nie powinien korzystać z luksusowej gastronomii.

Dla lewicy edukacja publiczna jest instrumentem indoktrynacji i demoralizacji dzieci. Lewica chce zdemoralizować dzieci by nie zniszczyć wszelkie więzi między dziećmi a naturalnymi wspólnotami – rodziną, religią, narodem, kultura.

Jednostki wyalienowane, o zaburzonej tożsamości seksualnej, osamotnione, nie mające oparcia w naturalnych wspólnotach, wykorzenione kulturowo, są bezsilne wobec lewicowych dążeń do wszechwładzy. Naturalne wspólnoty są przeszkodą dla lewicowej tyranii.

Projekt „Ratujmy kobiety” przewiduje demoralizacje dzieci już od zerówki. Inicjatorzy projektu chcą wprowadzić tak zwaną ”edukacje” seksualna. Choć nie jest to zapisane w projekcie to wiadomo, na podstawie wszystkich innych lewicowych projektów, że ta ”edukacja” będzie zbiorem szkodliwych dla dzieci zabobonów promujących dewiacje seksualne i aktywizacje seksualną dzieci (fizycznie i psychicznie niedojrzałych do aktywności seksualnej).

Wbrew marksistowskim propozycjom inicjatywy „Ratujmy kobiety” edukacja powinna być dziedzina życia wolną od ingerencji władz. Rodzice powinni mieć prawo posyłania dzieci do takich szkół jakie są zgodne z ich światopoglądem. Ateiści i lewicowcy powinni mieć prawo posyłania swoich dzieci do szkół promujących lewicowe zabobony.

CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ VIDEO->

Comments are closed.