Szokujące ustalenia śledztwa w sprawie tragedii w Tryńczy. Wyniki sekcji zwłok kierowcy wyjaśniają przyczynę tragedii

Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przekazał prokuraturze wyniki badań krwi dwóch mężczyzn, którzy zginęli w tragicznym wypadku wraz z trzema nastolatkami w Święta Bożego Narodzenia, w Tryńczy. Wynika z nich, że obaj byli pijani. 

Jak podaje „Wirtualna Polska”, z badań krwi wynika, że obaj młodzi mężczyźni byli w momencie wypadku pod wpływem alkoholu. Sławomir G., który był właścicielem auta i prawdopodobnie kierowcą, miał w organizmie 1,81 promilla alkoholu, a Bogusław K. (pasażer) 1,84 promilla Trzy pozostałe nastolatki, które były pasażerkami, były trzeźwe” – powiedziała dla portalu rzeszow-news.pl Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Do wypadku, w którym zginęło pięcioro młodych ludzi: 18-letnia Dominika, 16-letnia Ania, 19-letnia Klaudia, 24-letni Sławek i 27-letni Bogusław, doszło w pierwszy dzień świąt około godziny 21. Wtedy Daewoo tico prowadzone przez jednego z mężczyzn wpadło do rzeki. Samochód wyłowiony został z Wisłoka cztery dni po tragedii.

Zobacz: Francuski polityk krytykował Polskę w Bundestagu, a Niemcy bili mu brawo

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda jest mi ich wszystkich. Każdy był kiedyś tak n…., że zdobił jakieś duże głupstwo więc wiecie o czym piszę. Świeć Panie nad ich duszami. Niech spoczną w pokoju.

Comments are closed.