Prawicowi Żydzi znaleźli świetny sposób na lewicowców i zwolenników multikulti

Konserwatyści rozdają ulotki imigrantom z adresami lewaków. Źródło: Twitter/ Arutz Sheva
Konserwatyści rozdają ulotki imigrantom z adresami lewaków. Źródło: Twitter/ Arutz Sheva

Konserwatywni działacze z Izraela rozdają na ulicach ulotki nielegalnym imigrantom. Są na nich dane, telefony i adresy zamieszkania działaczy lewackich, którzy chcą ściągać nielegalnych przybyszy do Izraela.

Konserwatywni działacze z Izraela – w tym Michael Ben-Ari iBaruch Marzel, postanowili przeprowadzić akcję skierowaną do nielegalnych imigrantów.

Na ulicach Tel Awiwu rozdają oni ulotki z adresami, numerami telefonów i danymi działaczy lewackich, którzy chcą przyjmować przybyszy.

Większość nielegalnych imigrantów w Izraelu pochodzi z Etiopii, Somalii i Erytrei. Władze państwa żydowskiego zaproponowały wypłacenie 3,5 tysiąca dolarów każdemu nielegalnemu imigrantowi, który dobrowolnie powróci do domu.

Kto się nie zgodzi, zostanie zgodnie z prawem deportowany.

Akcji sprzeciwiają się lewacy, którzy zachowują się tak samo, jak ci w Europie. Zarzucają władzom rasizm, ksenofobię, opowiadają o ubogacaniu i chcą otwartych granic.

Wśród nich jest m.in rabinka (tzw rabinat reformowany – przyp. red.) Susan Silvermmann, siostra znanej kanadyjsko-amerykańskiej aktorki Sarah. Jej mąż jest miliarderem, który majątku dorobił się robiąc interesy w Afryce.

Zobacz też: W odmętach politpoprawnego szaleństwa. Londyński teatr wystawia sztukę o Mozarcie z murzynem w jednej z głównych ról [VIDEO]

Jest także poseł do Knesetu Ikan Gilon i członkowie stowarzyszenia byłych kibucników, którzy spotykali się z liderami środowisk nielegalnych imigrantów, by opracować plan protestów przeciwko deportacjom.

Teraz konserwatyści rozdają imigrantom ulotki z adresami lewaków i tłumaczą im, że mogą się tam zgłaszać, zamieszkać, że dostaną u nich darmowy wikt i opierunek.

Oto adres, gdzie możesz się udać – tłumaczy Baruch Marzel napotkanemu imigrantowi.

Bardzo fajne miejsce do życia. Darmowe posiłki, wszystko darmowe. Nic nie musisz robić. Pani Silverman i poseł do Knesetu Ilan Gilon gotowi są przyjąć cię i będziesz mógł za darmo zamieszkać z ich rodziną. Możesz sprowadzić do nich swoich kolegów i przyjaciół i możecie tam mieszkać ile chcecie.

W Izraelu mieszkają dziesiątki tysięcy nielegalnych imigrantów pochodzących z Afryki. Ich napływ ustał dopiero po wybudowaniu mury na granicy z Egiptem.

Zobacz też: Konserwatyści są fajniejsi i ładniejsi niż lewacy. Dlaczego? Odpowiedź dają badania opublikowane przez Cambridge University Press

11 KOMENTARZE

 1. Dobrze robią. Uchodźcy powinni uciekać do Europy a w szczególności do Polski

   • Najlepiej wszyscy – Żydzi, Murzyni, Arabowie, Azjaci, Indianie, itd, byle nie biali, bo tego łatajstwa jest w Polsce za dużo

    • tałatajstwo to właśnie murzyni i arabstwo, najgorszy ludzki sort, do pracy im nie po drodze, tylko zasiłki brać i gwałcić, od czasu do czasu jakiś zamach, jak tak lubisz to spadaj do Pakistanu czy Somalii do swoich pupili :P

     • 99,9% wszystkich gwałcicieli i terrorystów to białe, prawicowe, konserwatywne, katolickie i patriotyczne łatajstwo, a prymitywna kultura Polski potrzebuje natychmiastowego ubogacenia przez wyższe, wspanialsze i bardziej światłe kultury i cywilizacje murzyńską i arabską (islamską). To w tej chwili jedyny ratunek i nadzieja dla Polski

     • Patrzcie państwo – nie dość że rasista, to jeszcze zdrowo rąbnięty na umyśle

     • Rasizm w stosunku do białych jest dobry, słuszny, uzasadniony i potrzebny, a białe ścierwa powinny w końcu zdechnąć, a rąbnięty na umyśle to ty jesteś, aczkolwiek zdecydowanie nie zdrowo

  • Szanowny Panie, nie „lewacki plebs się zabezpieczył ustawą o tzw. ochronie danych osobowych” tylko zrobiła to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

Comments are closed.